Sebastian Walukiewicz budzi zainteresowanie klubów Premier League

cagliaricalcio.com

Zagraniczne serwisy piłkarskie, w tym “90min.com” oraz “goal.com” informują o zainteresowaniu Sebastianem Walukiewiczem ze strony m.in. Chelsea i Manchesteru United.

W Cagliari Calcio tworzy zgrany duet środkowych defensorów z Diego Godinem. Jego znakomite występy na włoskiej ziemi nie umykają skautom z Premier League. 20-latka z klubem wiąże jeszcze długoletni kontrakt. W październiku zadebiutował w reprezentacji Polski, w meczu towarzyskim z Finlandią (5:1) i przez wielu ekspertów był wówczas najlepszy na murawie.

– Kiedyś bardzo mi się podobał w wyprowadzeniu piłki. Od momentu przenosin do Włoch, a więc tej “fabryki obrońców”, czyni olbrzymie postępy w grze defensywnej. Inaczej się ustawia, inaczej kryje, jest agresywny – rozpływał się nad jego talentem Mateusz Borek w “TVP Sport”. Zatem nie mogą dziwić zakusy klubów z Premier League.

Manchester United i Chelsea o tych klubach wspominają angielskie źródła w kontekście Walukiewicza. W “goal.com” zauważają jego świetne warunki fizyczne i umiejętności gry głową i sposób poruszania.

źródło: 90min.com / goal.com / sport.tvp.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *