Scholes: Scott McTominay i Fred byli winni porażki na Old Trafford
Paul Scholes uważa, że Scott McTominay i Fred byli winni porażki na Old Trafford z Arsenalem (0:1).
Pierre-Emerick Aubameyang zakończył serię kolejnych 26 meczów "Kanonierów" bez zwycięstwa na wyjeździe z rywalem z "Big Six". Gabończyk wykorzystał rzut karny, po tym jak Paul Pogba sfaulował Hectora Bellerina. United zaczęli spotkanie w formacji diamentowej, w której znaleźli się - Bruno Fernandes, Paul Pogba, Fred i McTominay, ale zespół Mikela Artety zdominował ich w pierwszej połowie i zmusił Ole Gunnara Solskjaera do zmiany koncepcji.
- Należy oddać Arsenalowi, iż byli bardzo dobrze dysponowani, ale z drugiej strony musisz oczekiwać więcej od United, a zwłaszcza od dwóch pomocników. W środku pola muszą zdobyć posiadanie i kontrolę, a brakowało z ich strony odpowiedniej jakości - określił Paul Scholes. - Brakowało walki, ducha, determinacji u McTominaya i Freda, którzy za rzadko szukali podań w pole karne gości - dodał.
W następny weekend, "Czerwone Diabły zmierzą się z Evertonem. Solskjaer nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę z powodu rosnącej presji na Norwegu. Manchester United zajmuje 15. lokatę z siedmioma punktami w dorobku.
💬 The boss reacts to tonight's result.#MUFC #MUNARS pic.twitter.com/kGjsFR8Qw1
— Manchester United (@ManUtd) November 1, 2020
-

AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-




AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-




AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-

AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13




































