Sarri rozpoczyna planowanie kolejnego sezonu

Getty Images

Maurizio Sarri nie przejmuje się spekulacjami na temat jego przyszłości w Chelsea i już rozpoczął planowanie następnej kampanii. 

Po obiecujących początkach przygody Włocha na Stamford Bridge, przyszło duże załamanie formy skutkujące między innymi druzgocącą porażką 0-6 z Manchesterem City w Premier League. Od tamtej pory praca wykonywana przez Sarriego jest stale kwestionowana i wiele mówi się o jego zwolnieniu.

Sam szkoleniowiec nic sobie z tego nie robi i po ważnych zwycięstwach Chelsea z Tottenhamem oraz Fulham jest całkowicie pewny pozostania w Londynie na kolejny sezon.

Rozmawialiśmy już o harmonogramie najbliższego presezonu, tak abyśmy mogli go jak najlepiej przepracować. Spekulacje? Nie są problemem, problemem są wyniki. Reszta nie jest w tym momencie istotna. Chcę wygrywać dla drużyny, a nie dla siebie. W przeszłości byłem pewny siebie i teraz też taki jestem, ale chce skupić się wyłącznie na dobrych występach i osiąganiu korzystnych rezultatów – wypowiedział się po spotkaniu z Fulham Maurizio Sarri.

Przypomnijmy, że Chelsea podejmie u siebie w czwartek Dynamo Kijów w ramach 1/8 finału Ligi Europy. Są to o tyle istotne rozgrywki dla Londyńczyków, gdyż końcowy sukces gwarantuje udział w następnej edycji Ligi Mistrzów.

źródło: Sky Sports

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi