Instagram @sanchooo10

Dyrektor sportowy BVB, Michael Zorc, zakomunikował, iż klub nie ma zamiaru sprzedawać Jadona Sancho w letnim okienku transferowym.

Młody Anglik po przybyciu do Niemiec z Manchesteru City rozgrywa znakomity sezon. W Bundeslidze w 25 spotkaniach strzelił 8 bramek oraz zanotował 10 asyst. 

Nic dziwnego, że skrzydłowy przyciąga zainteresowanie wielkich klubów. Mówi się, iż Manchester United jest gotów wyłożyć 80 milionów funtów, aby Sancho zameldował się na Old Trafford. Kwota ta jednak nie robi wrażenia na dyrektorze sportowym BVB, Michaelu Zorku, który już ogłosił pozostanie 18-latka na Signal Iduna Park na kolejne rozgrywki:

– Jestem daleki od wyceniania Jadona, ale mogę powiedzieć, że ściągnięcie go będzie bardzo trudne nawet dla największych klubów Europy. Zostanie z nami na kolejny sezon, bo mamy wobec niego duże plany – wypowiedział się na łamach Sport Bild Michael Zorc.

Sancho dołączył do Borussii Dortmund z Manchesteru City w sierpniu 2017 roku. W tym sezonie tylko Burki, Witsel, Reus oraz Diallo spędzili od niego więcej czasu na boisku.

źródło: goal.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *