Salvatore Sirigu chce odejść z Torino

Salvatore Sirigu

Lorenzo Pellegrini, Salvatore Sirigu / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak informują włoskie media, Salvatore Sirigu chce odejść z FC Torino. Alfredo Pedullà podaje, że głównym chętnym do zatrudnienia bramkarza jest Juventus Turyn.

Po powrocie do ojczyzny, Salvatore Sirigu cały czas prezentuje świetny poziom. Doceniają go również dziennikarze dając najwyższe noty za udane mecze.

Bramkarz ma już jednak 34 lata i wie, że to już ostatnia okazja na zrobienie czegoś dużego w piłce. Dlatego chce odejść do lepszej drużyny. Chętnych na „przygarnięcie” Sirigu nie brakuje. Wśród nich są takie kluby jak: Juventus, Genoa, SSC Napoli czy Cagliari Calcio.

Jeśli Sirigu naprawdę myśli o jeszcze innym sukcesie sportowym, to najbardziej realnymi opcjami są SSC Napoli oraz Juventus Turyn. Jednak w barwach „Starej damy”, która jest wyjątkowo zdeterminowana na pozyskanie nowego bramkarza, będzie musiał godzić się z rolą zmiennika Szczęsnego.

Jak uważa Alfredo Pedullà jest to właśnie najpoważniejszy powód, dlaczego Sirigu nie jest tak samo chętny na transfer, jak Juventus. Możliwe, że w najbliższym czasie o kupno bramkarza Torino pokuszą się jeszcze inne duże kluby.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x