

Sadiku na testach medycznych w Legii
Albański napastnik - Armando Sadiku od rana przebywa w Warszawie na testach medycznych.
Jeżeli przejdzie je pozytywnie, to podpisze kontrakt z Legią Warszawa. 26-latek większość kariery spędził w Szwajcarii. Od 1 lipca pozostaje bez klubu, po rozwiązaniu umowy z FC Zurych. Wcześniej grał w KF Turbina, KS Gramozi, KF Elbasani, FC Locarno, FC Lugano i FC Vaduz. Jest regularnie powołany do reprezentacji Albanii. W 2016 grał nawet na EURO 2016, zdobywając zwycięską bramkę przeciwko Rumunii w fazie grupowej (1:0).
-
AktualnościNorwegia - Senegal przewidywane jedenastki na mecz | 23.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 16:08
-


AktualnościAurélien Tchouaméni nie trenował z reprezentacją Francji przed meczem z IrakiemNowacki / 22 czerwca 2026, 15:47
-


AktualnościGiorgos Donis przyznaje wyższość Hiszpanii po porażce Arabii Saudyjskiej 0:4Nowacki / 22 czerwca 2026, 15:09
-


AktualnościScaloni: przerwy na nawadnianie zaburzają mecze. Argentyna przed starciem z AustriąNowacki / 22 czerwca 2026, 14:25
-

AktualnościNorwegia - Senegal sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (23.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 14:19
-

AktualnościMohamed Salah wzruszony po historycznym zwycięstwie Egiptu 3:1 z Nową Zelandią: „Możemy napisać historię”Nowacki / 22 czerwca 2026, 13:57





































