Sa Pinto: Musimy być ostrożni z Zagłębiem Lubin

Ricardo Sa Pinto / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


W niedzielne popołudnie Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Ricardo Sa Pinto jest nieco zawiedziony, bo sporo liczbę piłkarzy wysłał do poszczególnych reprezentacji, a wrócili z urazami.

O sytuacji kadrowej:

Michał Pazdan i Domagaj Antolić wciąż narzekają na drobne urazy. Jeżeli chodzi o Artura Jędrzejczyka, Pawła Stolarskiego – ich sytuacja wyjaśni się tuż przed meczem. Od dwóch dni chory jest Arkadiusz Malarz dlatego jego sytuacja również nie jest pewna. To, jak będzie wyglądała linia obrony naszego zespołu zdradzę dopiero przed rozpoczęciem spotkania.

O pracy podczas przerwy reprezentacyjnej:

– Niestety nie mogłem pracować ze wszystkimi podopiecznymi podczas przerwy reprezentacyjnej. Z jednej strony cieszę się, że wielu moich zawodników otrzymuje powołania do swoich drużyn narodowych, z drugiej jednak nie udawało mi się jednak przeprowadzić wszystkich treningów tak, jak mógłbym sobie to zaplanować – zarówno jeśli chodzi o treningi ogólne jak i indywidualne.

O lidze oraz Zagłębiu Lubin:

– Każdy mecz jest tak samo ważny dla nas. Jesteśmy w pełni skupieni i skoncentrowani. Ekstraklasa jest bardzo wyrównana dlatego nie możemy liczyć na to, że z Zagłębiem uda nam się łatwo wygrać, nawet mimo faktu, iż w ostatnich pięciu meczach czterokrotnie przegrali. Nie chcemy powtórzyć porażki z tą drużyną z 1. kolejki . “Miedziowi” trenują ciężko przed meczem z Legią, dlatego musimy być ostrożni.

źródło: legia.com / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.