Rybicki powstrzymał złą passę

tvsiedlce.pl

Pogoń Siedlce na zakończenie 19.kolejki gier w I Lidze na własnym obiekcie wygrała 1:0 z Chrobrym Głogów.

Pierwszy kwadrans nie rozpieścił sympatyków futbolu, którzy wybrali się na stadion. Zawodnikom niezbyt paliło się do jakiś groźniejszych ataków. Ten stan rzeczy usiłował zmienić w 21.minucie Górski, ale jego uderzenie kapitalnie wybronił Misztal. Na wymarzonego gola gospodarze czekali do 81.minuty, kiedy to wyśmienitym strzałem błysnął Rybicki. Młody zawodnik kropnął nie do obrony dla goalkeepera Chrobrego.

Podopieczni Marcina Sasala dzisiejszym zwycięstwem przerwali niekorzystną passę, a mianowicie czterech porażek z rzędu w lidze.

Pogoń Siedlce 1:0 Chrobry Głogów

Strzelcy:

1:0 Rybicki (81′)

Żółte kartki: Sędziak (56′), Samiec (80′), Duda (82′), Zembrowski (85′)

Skład gospodarzy: Misztal – Zembrowski, Wrzesiński, Dzięcioł, Chyła, Ceglarz (65′ Dzięgielewski), Dybiec, Paczkowski, Rybicki, P. Krawczyk, Duda (87′ Rodak)

Skład gości: Szymański – Ilków-Gołąb, Bogusławski (68′ Ziemniak), Michalec, Samiec, Sędziak (83′ Wojciechowski), Hałambiec, Drewniak, Hodowany (72′ Kościelniak), Szczepaniak, Górski.