Ruch Chorzów remisuje z Rozwojem Katowice

W meczu 25. kolejki II Ligi Ruch Chorzów zremisował z Rozwojem Katowice 1:1. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Rafał Kuliński i Mateusz Lechowicz. 

W meczu 25. kolejki II Ligi Ruch Chorzów zremisował z Rozwojem Katowice 1:1. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Rafał Kuliński i Mateusz Lechowicz. 

Pierwszy strzał w tym meczu zobaczyliśmy już w 4. minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony z woleja strzelał Tomasz Podgórski, ale piłka po jego strzale przeleciała tuż obok bramki. Swoją okazję do zdobycia bramki miał także Wojciech Kędziora jednak jego uderzenie zatrzymał Bartosz Golik. Niewykorzystane okazje zemściły się na Chorzowianach. W 34. minucie z rzutu wolnego strzelał Rafał Kuliński, zasłonięty Kamil Lech nie dał rady wybronić piłki, która wpadła do siatki Ruchu. Do przerwy Rozwój prowadził w Chorzowie 1:0.

Na początku drugiej połowy do remisu mógł doprowadzić Kędziora jednak uderzył minimalnie niecelnie. W 57. minucie prowadzenie dla Rozwoju mógł podwyższyć Damian Lepiarz, lecz Kamil Lech pewnie chwycił futbolówkę po jego uderzeniu. Dogodną okazję do zdobycia bramki wyrównującej miał Pavlo Miagkov jednak uderzył minimalnie niecelnie z rzutu wolnego. Gospodarzom w końcu udało się doprowadzić do remisu. W 81. minucie Kędziora podał pod bramkę, a tam w dużym zamieszaniu futbolówkę do siatki skierował Mateusz Lechowicz. Ostatecznie Ruch zremisował z Rozwojem 1:1.

24.03.2019, 25. kolejka II Ligi, Stadion Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów – Rozwój Katowice 1:1 (0:1)

Mateusz Lechowicz 81′ – Rafał Kuliński 34′

Ruch: Kamil Lech – Mateusz Lechowicz, Łukasz Wiech, Bartłomiej Kulejewski, Pawlo Miagkov – Lucjan Zieliński (Jakub Rudek 80′), Michał Mokrzycki, Michał Walski (Lukáš Ďuriška 28′), Wojciech Kędziora, Tomasz Podgórski (Paweł Mandrysz 67′) – Mariusz Idzik (Piotr Giel 60′)

Rozwój: Bartosz Golik – Sebastian Olszewski, Damian Lepiarz, Przemysław Gałecki, Marcin Kowalski – Przemysław Mońka, Kamil Kurowski (Bartosz Baranowicz 84′), Rafał Kuliński, Michał Płonka (Sławomir Musiolik 76′), Konrad Andrzejczak (Olivier Lazar 90′) – Damian Niedojad (Mateusz Wrzesień 74′)

Przejdź do paska narzędzi