Rubin Kazań mocno zainteresowany Darko Jevticiem. Szwajcar przechodzi testy medyczne

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Darko Jevtić już od dłuższego czasu był pewien że nie przedłuży wygasającego w czerwcu kontraktu. Rosyjskie media podają, iż pomocnik jest bardzo blisko porozumienia z Rubinem Kazań.

26-letni Szwajcar przechodzi testy medyczne w rosyjskiej drużynie, a we wtorek nie wziął udziału w treningu Lecha Poznań na zgrupowaniu w Belek. Rubin Kazań może bez żadnych przeszkód negocjować warunki z piłkarzem, ponieważ do końca umowy pozostaje już mniej niż sześć miesięcy. Rosjanie chcą, aby Darko Jevtić już zimą zasilił ich zespół. Byłoby to spore osłabienie “Kolejorza” przed kluczową fazą w PKO Ekstraklasie. Jest kapitanem Lecha, głównym kreatorem w środku pola. W styczniu ze stolicą wielkopolski pożegnał się już Joao Amaral, a teraz kibice muszą się przygotować na następne osłabienie.

Niewykluczone, że jednym z nowych nabytków zostanie Dani Ramirez z ŁKS Łódź. Hiszpan jednak nie może narzekać na zainteresowanie, a do walki o pomocnika włączyły się inne polskie drużyny – Pogoń Szczecin oraz Jagiellonia Białystok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi