Rozpoczynamy przygotowania do Euro 2016! W listopadzie zagramy z…

Piłkarska reprezentacji Polski już w przyszłym miesiącu rozegra dwa mecze przygotowawcze przed Mistrzostwami Europy we Francji. Biało-czerwoni 13 i 17 listopada zmierzą się towarzysko kolejno z Walią oraz Czechami.

 

Dzięki znakomitej postawie podopiecznych Adama Nawałki podczas eliminacji do przyszłorocznego turnieju, nasi zawodnicy mogą spokojnie przygotowywać się na Euro 2016. Reprezentacja Polski jeszcze w tym roku dwukrotnie wyjdzie na boisko i rozegra kontrolne mecze z Walią na Stadionie Narodowym w Warszawie, a cztery dni później we Wrocławiu na Stadionie Miejskim z Czechami.

Jeśli chodzi o spotkanie z Walijczykami to PZPN czeka na odpowiedź z tamtejszego Związku Piłki Nożnej, natomiast mecz z Czechami we Wrocławiu jest już potwierdzony:

“Gramy dwa mecze towarzyskie 13 i 17 listopada. Chcielibyśmy zmierzyć się z Walią. Jesteśmy umówieni na 90%, czekamy na potwierdzenie od tamtejszej federacji. Mecz ten rozegramy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Następnie, to już pewne, zmierzymy się z drużyną Czech we Wrocławiu. Na wiosnę mamy zaplanowane dwa spotkania i najprawdopodobniej rozegramy je w Krakowie i w Poznaniu” – powiedział Zbigniew Boniek.

Wszystkie trzy reprezentacje mają już zapewniony udział na Euro 2016 we Francji i nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu obu spotkań w naszym kraju.

 

Źródło: własne/laczynaspilka.pl – prezes PZPN Zbigniew Boniek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.