Rozpoczynamy przygotowania do Euro 2016! W listopadzie zagramy z…

Piłkarska reprezentacji Polski już w przyszłym miesiącu rozegra dwa mecze przygotowawcze przed Mistrzostwami Europy we Francji. Biało-czerwoni 13 i 17 listopada zmierzą się towarzysko kolejno z Walią oraz Czechami.

 

Dzięki znakomitej postawie podopiecznych Adama Nawałki podczas eliminacji do przyszłorocznego turnieju, nasi zawodnicy mogą spokojnie przygotowywać się na Euro 2016. Reprezentacja Polski jeszcze w tym roku dwukrotnie wyjdzie na boisko i rozegra kontrolne mecze z Walią na Stadionie Narodowym w Warszawie, a cztery dni później we Wrocławiu na Stadionie Miejskim z Czechami.

Jeśli chodzi o spotkanie z Walijczykami to PZPN czeka na odpowiedź z tamtejszego Związku Piłki Nożnej, natomiast mecz z Czechami we Wrocławiu jest już potwierdzony:

“Gramy dwa mecze towarzyskie 13 i 17 listopada. Chcielibyśmy zmierzyć się z Walią. Jesteśmy umówieni na 90%, czekamy na potwierdzenie od tamtejszej federacji. Mecz ten rozegramy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Następnie, to już pewne, zmierzymy się z drużyną Czech we Wrocławiu. Na wiosnę mamy zaplanowane dwa spotkania i najprawdopodobniej rozegramy je w Krakowie i w Poznaniu” – powiedział Zbigniew Boniek.

Wszystkie trzy reprezentacje mają już zapewniony udział na Euro 2016 we Francji i nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu obu spotkań w naszym kraju.

 

Źródło: własne/laczynaspilka.pl – prezes PZPN Zbigniew Boniek


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *