Rozkład jazdy: 31.03-06.04.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 31.03.2017

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Korona Kielce (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Wrocławia)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – TSG 1899 Hoffenheim (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

20:25. Eleven
Liga belgijska: Zulte Waregem – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

20:40. Eleven Sports
Championship: Derby County – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven Extra
La Liga: Espanyol Barcelona – Real Betis (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Katowic)

 

Sobota 01.04.2017

12:55. Eleven
La Liga: Villarreal CF – SD Eibar (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Everton FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

13:30. Polsat Sport Extra
Liga chińska: Guangzhou Evergrande – Shanghai Dongya (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Górnik Łęczna (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Gdyni)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

15:30. Eleven Sports
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Maciej Kruk, Mirosław Trzeciak)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: St. Pölten – Rapid Wiedeń (Łukasz Wiśniowski)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – West Bromwich Albion (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:55. Eleven
Championship: Brentford FC – Bristol City (Marcin Grzywacz, Paweł Wróbel)

16:10. Eleven Sports
La Liga: Osasuna Pampeluna – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica (Marcin Feddek, Artur Derbin – z Chojnic)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Cracovia Kraków (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Płocka)

17:55. Eleven
Serie A: Sassuolo Calcio – Lazio Rzym (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

18:25. Eleven Sports
Championship: Reading FC – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Bournemouth AFC (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Borussia Mönchengladbach (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Wolfsberger AC (Julian Kowalski)

19:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven (Cezary Kowalski)

20:20. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Studio (Mateusz Majak, Łukasz Wiśniowski, Jarosław Kołakowski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (Tomasz Smokowski, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

20:40. Eleven
Serie A: AS Roma – Empoli FC (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:40. Eleven Extra
La Liga: Malaga CF – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

20:55. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: AS Monaco – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:55. Eurosport 1
MLS: Chicago Fire – Montreal Impact (Adam Kotleszka)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Andrzej Juskowiak)

23:00. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Niedziela 02.04.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Jacek Gmoch)

11:55. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Sporting Gijón (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Torino FC – Udinese Calcio (Michał Mitrut, Radosław Majdan)

12:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Vitesse Arnhem – NEC Nijmegen (Szymon Rojek)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

14:25. CANAL+
Premier League: Swansea City – Middlesbrough FC (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

14:55. Eleven
Serie A: Pescara Calcio – AC Milan (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

14:55. Eleven Extra
Ligue 1: Stade Rennais – Olympique Lyon (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Ingolstadt – FSV Mainz 05 (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

15:30. Eleven Sports
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Paweł Wilkowicz, Jarosław Chomczyk)

16:10. Eleven Sports
La Liga: Real Madryt – Deportivo Alaves (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (Łukasz Wiśniowski)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

18:25. Eleven Extra
La Liga: Valencia CF – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

19:30. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Nenad Bjelica)

20:40. Eleven
La Liga: Granada CF – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: OGC Nice – Girondins Bordeaux (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Stefan Białas, Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

 

Poniedziałek 03.04.2017

10:00. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Piast Gliwice (Michał Zawacki, Maciej Terlecki – z Chorzowa)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

18:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Spartak Moskwa – FK Orenburg (Grzegorz Michalewski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Święcicki, Maciej Zieliński, Michał Borkowski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)

20:30. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)

20:40. Eleven
La Liga: Celta Vigo – UD Las Palmas (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:00. TVP 1
Ekstra Gol (Rafał Patyra)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Mateusz Majak, Stefan Białas, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)

23:05. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

 

Wtorek 04.04.2017

17:20. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

17:55. Polsat Sport; Super Polsat
Puchar Polski: Arka Gdynia – Wigry Suwałki (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Gdyni)

17:55. TVP Sport
Puchar Francji: Etoile FC – EA Guingamp (Sławomir Kwiatkowski)

19:25. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Jarosław Owsiański)

20:20. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Marek Kaliszek, Zenon Dagiel, Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński, Sebastian Chmara)

20:40. Polsat Sport
Puchar Włoch: AS Roma – Lazio Rzym (Piotr Przybysz)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: AS Monaco – Lille OSC (Maciej Iwański)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Everton FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

 

Środa 05.04.2017

13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

18:25. TVP Sport
Puchar Francji: Angers SCO – Girondins Bordeaux (Tomasz Jasina)

19:00. Eleven
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Paweł Wilkowicz, Dawid Król)

19:25. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Sevilla FC (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – RB Lipsk (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

20:00. Polsat Sport
Puchar Włoch: Studio (Marcin Feddek, Robert Błoński, Piotr Burlikowski)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Deportivo La Coruna – Granada CF (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)

20:40. Polsat Sport
Puchar Włoch: SSC Napoli – Juventus Turyn (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

20:40. Polsat Sport Extra; Super Polsat
Puchar Polski: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (Tomasz Włodarczyk, Waldemar Prusik – ze Szczecina)

20:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar (Piotr Przybysz)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: US Avranches – Paris Saint-Germain (Szymon Borczuch)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

21:25. Eleven
La Liga: CD Leganes – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Czwartek 06.04.2017

18:30. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

19:25. Eleven
La Liga: SD Eibar – UD Las Palmas (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:40. Polsat Sport
Liga holenderska: Twente Enschede – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk)

21:25. Eleven
La Liga: Valencia CF – Celta Vigo (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.