Rozkład jazdy: 23-29.12.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 23.12.2016
17:25. Polsat Sport; Polsat Sport News
Superpuchar Włoch: Juventus Turyn – AC Milan (Marcin Lepa, Roman Kołtoń)
Sobota 24.12.2016
11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Krzysztof Sachs, Łukasz Wachowski)
Niedziela 25.12.2016
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Jacek Magiera)
Poniedziałek 26.12.2016
10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)
12:00. CANAL+ Sport
Sport bez fikcji: Młoda Legia
13:25. CANAL+ Sport
Premier League: Watford FC – Crystal Palace (Krzysztof Marciniak, Przemysław Rudzki)
15:55. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Bournemouth AFC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
15:55. Eleven
Championship: Reading FC – Norwich City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
17:55. Eleven
Liga belgijska: Sporting Charleroi – Anderlecht Bruksela (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)
18:10. CANAL+ Sport
Premier League: Hull City – Manchester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
20:40. Eleven
Championship: Newcastle United – Sheffield Wednesday (Dominik Guziak, Tomasz Zieliński)
Wtorek 27.12.2016
13:25. Eleven
Championship: Brighton & Hove Albion – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
15:55. Eleven
Championship: Derby County – Birmingham City (Michał Mitrut, Dominik Guziak)
18:10. CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Stoke City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
Środa 28.12.2016
09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)
20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
20:40. Eleven
Liga szkocka: St. Johnstone – Glasgow Rangers (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)
Czwartek 29.12.2016
18:30. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League
20:40. Eleven
Championship: Aston Villa – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)