Rozkład jazdy: 23-29.06.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 23.06.2017

20:40. Polsat Sport
ME u21: Serbia – Hiszpania (Cezary Kowalski, Czesław Michniewicz – z Bydgoszczy)

20:40. Polsat Sport Extra
ME u21: Macedonia – Portugalia (Szymon Rojek, Waldemar Prusik – z Gdyni)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Sobota 24.06.2017

16:30. TVP 1
Puchar Konfederacji: Studio (Maciej Iwański, Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan)

16:55. TVP 1
Puchar Konfederacji: Nowa Zelandia – Portugalia (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

16:55. TVP Sport
Puchar Konfederacji: Meksyk – Rosja (Szymon Borczuch, Rafał Ulatowski)

19:25. Eurosport 1
MLS: New York Red Bulls – New York City (Adam Kotleszka)

20:40. Polsat Sport
ME u21: Włochy – Niemcy (Tomasz Włodarczyk, Roman Kołtoń – z Krakowa)

20:40. Polsat Sport Extra
ME u21: Czechy – Dania (Grzegorz Michalewski, Czesław Michniewicz – z Tychów)

20:55. Eleven
La Liga 123: Getafe CF – CD Tenerife (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Niedziela 25.06.2017

13:30. Polsat Sport News
Liga chińska: Guangzhou Evergrande – Hebei China Fortune (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)

16:30. TVP 1; Sport.TVP.pl
Puchar Konfederacji: Studio (Jacek Kurowski, Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan)

16:55. TVP 1
Puchar Konfederacji: Niemcy – Kamerun (Maciej Iwański, Radosław Gilewicz)

16:55. Sport.TVP.pl
Puchar Konfederacji: Chile – Australia (Szymon Borczuch, Marcin Żewłakow)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Gremio Porto Alegre – Corinthians Paulista (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Poniedziałek 26.06.2017

10:00. Onet
Śniadanie z kadrą (Michał Pol, Marcin Dobosz, Robert Błoński, Maciej Szczęsny)

19:55. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Piotr Żelazny)

23:30. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

 

Wtorek 27.06.2017

17.00. Polsat Sport
ME u21: Studio (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski)

17:55. Polsat Sport
ME u21: Anglia – Niemcy (Cezary Kowalski, Roman Kołtoń – z Tychów)

20:55. Polsat Sport
ME u21: Hiszpania – Włochy (Mateusz Borek, Czesław Michniewicz – z Krakowa)

Sport.pl
Staszewski talk-show (Sebastian Staszewski, Piotr Żelazny, Bogusław Leśnodorski)

 

Środa 28.06.2017

18:30. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Studio (Jacek Kurowski, Marcin Żewłakow, Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan)

19:55. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Portugalia – Chile (Dariusz Szpakowski, Rafał Ulatowski)

 

Czwartek 29.06.2017

15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Konrad Bukowiecki)

18:30. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Studio (Jacek Kurowski, Andrzej Strejlau, Michał Listkiewicz, Tomasz Rząsa)

19:55. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Niemcy – Meksyk (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.