Rozkład jazdy: 20-26.05.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 20.05.2016

01:10. SportKlub
Copa Libertadores: Boca Junors – Nacional (Marcin Pawłowski)

03:40. SportKlub
Copa Libertadores: Atletico Nacional – Rosario Central (Bartłomiej Rabij)

17:55. Polsat Sport
1. liga: Wisła Płock – Zawisza Bydgoszcz (Leszek Bartnicki, Wojciech Kowalczyk – z Płocka)

18:55. Eurosport 2
2. Bundesliga Baraż: Würzburger Kickers – MSV Duisburg (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:40. Eleven
League One: Milwall FC – Bradford City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Sobota 21.05.2016

12:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Rubin Kazań – CSKA Moskwa (Piotr Przybysz)

12:25. PolsatSport.pl
Liga rosyjska: Terek Grozny – FK Rostów (Marek Kleitz)

12:45. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Michał Pol, Michał Listkiewicz, Tomasz Listkiewicz)

15:55. SportKlub
Puchar Szkocji: Hibernian FC – Glasgow Rangers (Marcin Pawłowski)

17:55. Eleven
Puchar Anglii: Crystal Palace – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:55. Eurosport 2
ME u17: Portugalia – Hiszpania

19:55. TVP 1
Puchar Niemiec: Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)

20:40. Polsat Sport
Puchar Włoch: AC Milan – Juventus Turyn (Roman Kołtoń, Marcin Lepa)

20:45. TVP 1
Puchar Niemiec: Studio (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Ponte Preta – Palmeiras Sao Paulo (Sebastian Chabiniak)

20:55. Eurosport 2
MLS: New York City – New York Red Bulls (Adam Kotleszka)

22:55. Eurosport 2
MLS: Chicago Fire – Houston Dynamo

23:25. Eleven
Liga brazylijska: Fluminese Rio de Janeiro – Santa Cruz (Marcin Pawłowski)

 

Niedziela 22.05.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Marzec)

12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Marzec)

12:35. Polsat Sport
1. liga: Arka Gdynia – Chojniczanka Chojnice (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Gdyni)

14:25. Eleven
Liga belgijska: Club Brugge – KV Oostende (Patryk Mirosławski, Dominik Guziak)

14:25. Eleven Sports
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Zulte Waregem (Marcin Pawłowski)

15:55. TVP 3
3. liga łódzko-mazowiecka: Polonia Warszawa – ŁKS Łódź (Marek Madej)

18:10. Eleven
Mecz towarzyski: Anglia – Turcja (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: FC Sao Paulo – Internacional Porto Alegre (Piotr Dumanowski, Marcin Gazda)

21:25. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Sevilla FC (Piotr Laboga, Leszek Orłowski – z Madrytu)

23:25. Eleven
Liga brazylijska: Sport Recife – Botafogo Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)

 

Poniedziałek 23.05.2016

00:55. Eurosport 1
MLS: Los Angeles Galaxy – San Jose Earthquakes (Michał Zawacki)

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Jacek Stańczyk, Artur Mazur)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Marcin Grzywacz)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga Baraż: 1. FC Nürnberg – Eintracht Frankfurt (Edward Durda, Tomasz Hajto)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

21:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Andrzej Strejlau, Stefan Szczepłek)

 

Wtorek 24.05.2016

18:55. Eurosport 2
2. Bundesliga Baraż: MSV Duisburg – Würzburger Kickers (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

 

Środa 25.05.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Pumas de la UNAM – Independiente del Valle (Marcin Grzywacz)

 

Czwartek 26.05.2016

20:10. Polsat Sport Extra
Puchar Turcji: Galatasaray Stambuł – Fenerbahce Stambuł (Cezary Kowalski)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Internacional Porto Alegre – Sport Recife (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi