Rozkład jazdy: 20-26.01.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 20.01.2017

19:00. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: SC Freiburg – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

20:40. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: SC Bastia – OGC Nice (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Extra
Championship: Brighton & Hove Albion – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Dominik Guziak)

 

Sobota 21.01.2017

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Maciej Henszel, Karol Klimczak)

12:55. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Granada CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:25. Eleven Sports
Championship: Queens Park Rangers – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

13:25. CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Swansea City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – Borussia Dortmund (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)

15:55. Eleven Extra
Championship: Newcastle United – Rotherham United (Michał Mitrut, Paweł Wróbel)

16:10. Eleven
La Liga: Real Madryt – Malaga CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Nantes – Paris Saint-Germain (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

17:55; 18:10. Eleven Extra; Eleven
Serie A: Chievo Werona – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:25. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Tottenham Hotspur (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Lipsk – Eintracht Frankfurt (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg (Tomasz Włodarczyk)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: EA Guingamp – Stade Rennais (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:40. Eleven
La Liga: Villarreal CF – Valencia CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

 

Niedziela 22.01.2017

11:55. Eleven
La Liga: Osasuna Pampeluna – Sevilla FC (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

12:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: FC Utrecht – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

14:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Monaco – FC Lorient (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

14:55. Eleven Extra
Serie A: US Palermo – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

15:10. CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Burnley FC (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hertha Berlin (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

16:10. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: PSV Eindhoven – sc Heerenveen (Piotr Przybysz)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Saint-Etienne – Angers SCO (Sebastian Chabiniak, Stefan Białas)

17:25. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Hull City (Tomasz Smokowski, Rafał Nahorny)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – FC Köln (Edward Durda, Tomasz Hajto)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – Sampdoria Genua (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

18:25. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Celta Vigo (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Edward Durda)

20:40. Eleven
La Liga: SD Eibar – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Cagliari Calcio (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:45. CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Piotr Laboga)

20:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Lyon – Olympique Marsylia (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

 

Poniedziałek 23.01.2017

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:50. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

 

Wtorek 24.01.2017

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

19:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Deportivo Alaves – AD Alcorcon (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Janusz Samel)

20:40. Polsat Sport
Puchar Włoch: SSC Napoli – ACF Fiorentina (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

20:55. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

21:00. Eleven
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 25.01.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:55. TVP Sport
Mecz towarzyski: Legia Warszawa – Ulsan Hyundai (Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow)

19:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: SD Eibar – Atletico Madryt (Adam Marchliński, Maciej Murawski)

20:25. Eleven Extra
Liga belgijska: KVC Westerloo – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

20:40. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: Juventus Turyn – AC Milan (Roman Kołtoń, Marcin Lepa)

20:55. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Liverpool FC – Southampton FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: AS Monaco – AS Nancy (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

21:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Celta Vigo – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

 

Czwartek 26.01.2017

20:40. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Hull City – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Real Sociedad (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi