Rozkład jazdy: 14-20.10.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 14.10.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Płock (Edward Durda, Maciej Żurawski – z Krakowa)

18:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Toulouse – AS Monaco (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – ze Szczecina)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – ze Szczecina)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha Berlin (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

20:40. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – RCD Espanyol (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports
Ligue 1: OGC Nice – Olympique Lyon (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

 

Sobota 15.10.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Adam Drygalski, Leszek Ojrzyński)

12:55. Eleven
La Liga: CD Leganes – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea FC – Leicester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

14:55. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – AS Roma (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Grzegorz Mielcarski)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Arka Gdynia (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Lublina)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankurt – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Everton FC (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (Marcin Grzywacz)

16:10. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Nancy – Paris Saint-Germain (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

17:40. Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Tychów)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Ruch Chorzów (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski – z Gliwic)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – West Ham United (Edward Durda, Rafał Nahorny)

18:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Granada CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – Bayer Leverkusen (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – SV Ried (Tomasz Zieliński)

19:00. Eleven Sports
Serie A: Pescara Calcio – UC Sampdoria (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: FC Lorient – FC Nantes (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

20:40. Eleven
La Liga: Real Betis – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Juventus FC – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

 

Niedziela 16.10.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Przemysław Pańtak)

11:55. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – Malaga CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

12:25. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

14:25. CANAL+ Sport
Premier League: Middlesbrough FC – Watford FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: NEC Nijmegen – Feyenoord (Szymon Rojek)

14:55. Eleven
Ligue 1: Stade Rennes – Girondins Bordeaux (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – Cagliari Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

14:55. TVP 3
3. liga: ŁKS Łódź – Widzew Łódź (Marek Madej – z Łodzi)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Niecieczy)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 – SV Darmstadt (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

16:10. Eleven Extra
La Liga: Athletic Bilbao – Real Sociedad (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: SV Mattersburg – Austria Wiedeń (Marcin Grzywacz)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: ADO Den Haag – Ajax Amsterdam (Piotr Przybysz)

16:55. CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Burnley FC (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – RB Lipsk (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Sosnowca)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)

18:10. Eleven Sports
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – KSC Lokeren (Sebastian Chabiniak)

18:25. Eleven
La Liga: Sporting Gijón – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Mariusz Piekarski)

20:40. Eleven
La Liga: Villarreal CF – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Chievo Werona – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Marsylia – FC Metz (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:55. Eurosport 2
MLS: Montreal Impact – Toronto FC (Michał Zawacki)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński)

23:30. Eurosport 1
MLS: Portland Timbers – Colorado Rapids (Adam Kotleszka)

 

Poniedziałek 17.10.2016

10:30. Przegląd Sportowy
Misja Futbol (Przemysław Rudzki, Tomasz Włodarczyk, Tomasz Smokowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Śląsk Wrocław (Michał Zawacki, Leszek Ojrzyński – z Kielc)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. Eleven
Puchar Anglii: Losowanie (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig – FC Kaiserslautern (Edward Durda)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Jerzy Engel, Radosław Majdan, Piotr Żelazny)

20:30. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski)

20:40. Eleven
Serie A: US Palermo – Torino FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: SD Eibar – CA Osasuna (Dominik Guziak, Maciej Kruk)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek)

22:00. Eurosport 1
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)

22:30. TVP 1
Gol Ekstra (Jacek Kurowski, Konstantin Vassiljev)

23:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

 

Wtorek 18.10.2016

13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Olympique Lyon – Juventus FC (Michał Kornacki, Leszek Orłowski)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Legia Warszawa (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

17:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

19:45; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Krzysztof Przytuła, Jacek Zieliński)
(Daria Kabała-Malarz, Marek Jóźwiak – z Madrytu)
(Maciej Iwański, Jan Tomaszewski, Paweł Janas, Radosław Michalski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Czesław Lang)

20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – Legia Warszawa (Przemysław Pełka, Maciej Murawski – z Madrytu)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Madrytu)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Sporting Lizbona – Borussia Dortmund (Bartosz Gleń, Leszek Orłowski)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – Juventus FC (Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen – Tottenham Hotspur (Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: CSKA Moskwa – AS Monaco

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Club Brugge – FC Porto

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Leicester City – FC Kopenhaga

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb – Sevilla FC

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

Przegląd Sportowy
Loża Mistrzów (Michał Pol, Przemysław Iwańczyk, Marcin Mięciel)

 

Środa 19.10.2016

09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – Manchester City (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Bayern Monachium – PSV Eindhoven (Grzegorz Milko, Wojciech Jagoda)

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Manchester City (Przemysław Pełka, Maciej Murawski – z Barcelony)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – PSV Eindhoven (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: SSC Napoli – Besiktas Stambuł (Cezary Olbrycht, Filip Surma)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Arsenal FC – Ludogorec Razgrad (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain – FC Basel

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FK Rostów – Atletico Madryt

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Celtic Glasgow – Borussia Mönchengladbach

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Dynamo Kijów – Benfica Lizbona

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Tomasz Smokowski)

22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek 20.10.2016

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Celta Vigo – Ajax Amsterdam (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Osmanlispor FK – Villarreal CF (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda)

18:55. nSport+
Liga Europy: Slovan Liberec – ACF Fiorentina (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: Inter Mediolan – Southampton FC (Edward Durda, Maciej Żurawski)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: FK Krasnodar – Schalke 04 Gelsenkirchen (Jacek Laskowski)

18:55. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Hapoel Beer Szewa – Sparta Praga

18:55. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Szachtar Donieck – KAA Gent

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: Red Bull Salzburg – OGC Nice

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: Standard Liege – Panathinaikos FC

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: Konyaspor Kulubu – SC Braga

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: Steaua Bukareszt – FC Zurych

18:55. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Wojciech Zawioła)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Manchester United – Fenerbahce Stambuł (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: KRC Genk – Athletic Bilbao (Żelisław Żyżyński, Piotr Domagała)

21:00. nSport+
Liga Europy: Rapid Wiedeń – Sassuolo Calcio (Bartosz Gleń, Filip Surma)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: AS Roma – Austria Wiedeń (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: FSV Mainz 05 – Anderlecht Bruksela (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Dundalk FC – Zenit Sankt Petersburg

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: AS Saint Etienne – Gabala SC

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Viktoria Pilzno – Astra Giurgiu

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Olympiacos Pireus – FK Astana

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – Zoria Ługańsk

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: AZ Alkmaar – Maccabi Tel-Aviv

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Young Boys – Apoel Nikozja

21:00. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *