Rozkład jazdy: 13-19.05.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 13.05.2016

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Club Nacional de Football – Boca Juniors (Bartłomiej Rabij)

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Rosario Central – Atlético Nacional Medellín (Bartłomiej Rabij)

20:25. Polsat Sport
1. liga: Stomil Olsztyn – Arka Gdynia (Marcin Feddek, Wojciech Kowalczyk – z Olsztyna)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – Real Sociedad San Sebastian (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven
Championship: Sheffield Wednesday – Brighton & Hove Albion FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Sobota 14.05.2016

12:40. SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – Boavista FC (Julian Kowalski)

12:55. Eurosport 2
ME u17: Portugalia – Austria

13:25. Eleven
Championship: Derby County – Hull City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:30. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski)

15:25. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Górnik Zabrze (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

15:25. nSport+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna (Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

15:25. Kanał 38 nc+
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków (Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda – z Bielska-Białej)

15:25. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Jagiellonia Białystok (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz – z Kielc)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – Eintracht Frankfurt (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz)

16:00. Eleven
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Paweł Wilkowicz, Marcin Gazda, Jolanta Zasępa)

16:55. Eleven
La Liga: Granada CF – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
La Liga: Deportivo La Coruna – Real Madryt (Michał Mitrut)

17:55. Eurosport 2
ME u17: Niemcy – Belgia

19:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25. SportKlub
Liga portugalska: UD Madeira – Rio Ave (Łukasz Wiśniowski)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – AS Roma (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:20. Eleven
Ligue 1: Paris Saint-Germain – FC Nantes (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

22:55. Eurosport 2
MLS: Montreal Impact – Philadelphia Union (Adam Kotleszka)

23:25. Eleven
Liga brazylijska: Atletico Mineiro – Santos FC (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

 

Niedziela 15.05.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Franciszek Smuda)

11:55. Eleven
La Liga: Malaga CF – Las Palmas (Marcin Pawłowski)

12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Franciszek Smuda)

12:35. Polsat Sport
1. liga: Chrobry Głogów – Wisła Płock (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Głogowa)

14:15. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki

14:25. Eleven
Liga belgijska: Club Brugge – Anderlecht Bruksela (Patryk Mirosławski, Dominik Guziak)

15:25. Eurosport 2
2. Bundesliga: Multiliga

15:55. CANAL+
Premier League: Chelsea Londyn – Leicester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – AFC Bournemouth / Swansea City – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:00. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski)

17:45. TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra)

17:55. CANAL+; TVP 2
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy; Maciej Iwański, Andrzej Strejlau – z Warszawy)

17:55. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski – z Gliwic)

17:55. nSport+
Ekstraklasa: Cracovia – Lechia Gdańsk (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Krakowa)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Lech Poznań – Ruch Chorzów (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Poznania)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Empoli FC – FC Torino (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

17:55. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – Sporting Lizbona (Marcin Grzywacz)

17:55. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Zenit Sankt Petersburg – Lokomotiw Moskwa (Grzegorz Michalewski)

19:25. Eleven
La Liga: Rayo Vallecano – Levante CF / Sporting Gijon – Villarreal / Betis Sewilla – Getafe CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: US Palermo – Hellas Werona (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:45. Eurosport 1
MLS: Sporting Kansas City – Orlando City SC

22:30. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Marcin Rosłoń, Grzegorz Milko)

23:25. Eleven Sports
Liga brazylijska: SC Internacional – Chapecoense AF (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)

 

Poniedziałek 16.05.2016

01:25. Eurosport 1
MLS: Portland Timbers – New York City FC

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Jacek Stańczyk, Artur Mazur)

18:05. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Marcin Żewłakow, Andrzej Strejlau)

18:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: CSKA Moskwa – FK Krasnodar (Grzegorz Michalewski)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Hieronim Wrona)

20:30. CANAL+
Gala Ekstraklasy: Studio (Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski)

20:40. Eleven
Championship: Brighton & Hove Albion FC – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

21:00. CANAL+
Gala Ekstraklasy (Tomasz Smokowski, Daria Kabała-Malarz)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)

23:30. TVP Info
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Maciej Szmigielski, Julian Kowalski)

 

Wtorek 17.05.2016

20:40. Eleven
Championship: Hull City – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – AFC Bournemouth (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

 

Środa 18.05.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Independiente del Valle – Pumas de la UNAM (Marcin Grzywacz)

12:55. Eurosport 2
ME u17: Portugalia – Holandia

17:55. Eurosport 2
ME u17: Niemcy – Hiszpania

19:30; 20:30. CANAL+; TVP 2
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Krzysztof Marciniak, Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła – z Bazylei; Jacek Kurowski)

20:40. CANAL+; Eurosport 1; TVP 2
Liga Europy: Liverpool FC – Sevilla FC (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Bazylei; Jacek Laskowski, Jacek Magiera – z Bazylei; Julian Kowalski, Maciej Żurawski)

20:40. Eleven
League Two: Accrington Stanley – AFC Wimbledon (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Czwartek 19.05.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Atlético Mineiro – FC Sao Paulo (Marcin Pawłowski)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga baraż: Eintracht Frankfurt – 1. FC Nürnberg (Edward Durda, Tomasz Hajto)

20:25. Eleven
Liga belgijska: KRC Genk – Anderlecht Bruksela (Michał Mitrut)

20:25. Eleven Sports
Liga belgijska: Zulte Waregem – Club Brugge (Dominik Guziak)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi