Rozkład jazdy: 13-19.01.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 13.01.2017

19:00. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

20:40. Eleven; Eleven Extra
Championship: Leeds United – Derby County (Dominik Guziak, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Lille OSC – AS Saint-Etienne (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

 

Sobota 14.01.2017

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Mateusz Święcicki, Paweł Zarzeczny, Tomasz Ćwiąkała, Marzena Sarapata, Agnieszka Syczewska)

12:55. Eleven
La Liga: CD Leganes – Athletic Bilbao (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

13:25. CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – West Bromwich Albion (Rafał Dębiński, Przemysław Rudzki)

15:55. CANAL+ Sport
Premier League: Swansea City – Arsenal Londyn (Bartosz Gleń, Krzysztof Przytuła)

15:55. Eleven Extra
Championship: Fulham FC – Barnsley FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven
La Liga: FC Barcelona – UD Las Palmas (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Stade Rennais – Paris Saint-Germain (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

17:55. Eleven Extra
Serie A: FC Crotone – Bologna FC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

18:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25. CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki)

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Excelsior Rotterdam (Piotr Przybysz)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: Toulouse FC – FC Nantes (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:40. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

 

Niedziela 15.01.2017

11:55. Eleven
La Liga: Valencia CF – Espanyol Barcelona (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Cagliari Calcio – Genoa CFC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

12:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Roda Kerkrade – Feyenoord Rotterdam (Szymon Rojek)

14:00. CANAL+ Sport
Bitwa o Anglię (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła, Robert Podoliński)

14:25. CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam (Tomasz Włodarczyk)

14:55. Eleven
Serie A: Udinese Calcio – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Sampdoria Genua – Empoli FC (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

16:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Liverpool FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: SM Caen – Olympique Lyon (Michał Mitrut, Mateusz Majak)

18:25. Eleven
La Liga: Granada CF – Osasuna Pampeluna (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

20:40. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Marsylia – AS Monaco (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

 

Poniedziałek 16.01.2017

00:00. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Leszek Orłowski)

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:40. Eleven
La Liga: Malaga FC – Real Sociedad (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Torino FC – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:50. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

 

Wtorek 17.01.2017

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Marek Zub, Piotr Żelazny)

20:55. Eleven
Puchar Anglii: Lincoln City – Ipswich Town (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

20:55. Polsat Sport
Puchar Włoch: Inter Mediolan – Bologna FC (Piotr Przybysz)

 

Środa 18.01.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

17:25. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: Sassuolo Calcio – AC Cesena (Łukasz Majchrzyk)

19:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: AD Alcorcon – Deportivo Alaves (Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski)

19:55. Eleven
Ligue 1: FC Nantes – SM Caen (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:40. Eleven Sports
Puchar Anglii: Plymouth Argyle – Liverpool FC (Marcin Grzywacz, Dominik Guziak)

20:55. Polsat Sport
Puchar Włoch: Lazio Rzym – Genoa CFC (Cezary Kowalski)

21:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Real Madryt – Celta Vigo (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

 

Czwartek 19.01.2017

19:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Atletico Madryt – SD Eibar (Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski)

20:55. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: AS Roma – Sampdoria Genua (Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński)

21:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Real Sociedad – FC Barcelona (Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

Przejdź do paska narzędzi