Rozkład jazdy: 10-16.06.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 10.06.2016
01:25. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Urugwaj – Wenezuela (Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak)
03:55. TVP Sport; TVP 3
Copa America: Meksyk – Jamajka (Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Rząsa)
09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)
18:00; 20:25. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk, Jacek Gmoch, Antoni Piechniczek, Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski)
(Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Żewłakow, Andrzej Juskowiak, Michał Pol)
20:30. Onet
Euro Misja 2016 (Izabela Koprowiak, Maciej Kaliszuk, Maciej Szczęsny)
20:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Francja – Rumunia (Mateusz Borek, Włodzimierz Lubański – z Saint-Denis)
(Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – z Saint-Denis)
23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Magazyn Euro 2016: Podsumowanie dnia
Sobota 11.06.2016
00:55. TVP Sport; TVP 3
Copa America: Chile – Boliwia (Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Rząsa)
03:25. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Argentyna – Panama (Tomasz Jasina, Mirosław Trzeciak)
09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)
12:00. SportKlub
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Michał Pol, Michał Probierz)
13:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Paweł Sikora, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk)
(Szymon Rojek, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Strejlau, Waldemar Prusik)
14:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Albania – Szwajcaria (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Lens)
14:55. TVP 3
2. liga Baraż: Motor Lublin – Olimpia Elbląg (Marek Madej)
17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Walia – Słowacja (Cezary Kowalski – z Bordeaux)
20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak, Tomasz Rząsa)
20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Anglia – Rosja (Mateusz Borek, Czesław Michniewicz – z Marsylii)
20:55. Eleven
Liga brazylijska: Internacional Porto Alegre – America FC Belo Horizonte (Marcin Pawłowski)
23:25. Eleven
Liga brazylijska: Fluminense FC – Gremio Porto Alegre (Sebastian Chabiniak)
23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Magazyn Euro 2016: Podsumowanie dnia
Niedziela 12.06.2016
00:55. TVP Sport; TVP 1
Copa America: USA – Paragwaj (Jacek Jońca, Tomasz Rząsa)
03:10. TVP Sport; TVP 3
Copa America: Kolumbia – Kostaryka (Sławomir Kwiatkowski, Mirosław Trzeciak)
09:00; 17:30. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
(Izabela Koprowiak, Mateusz Janiak, Maciej Szczęsny)
09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)
13:00. Polsat Sport 2
Euro 2016: Studio (Paweł Sikora, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk)
(Przemysław Iwańczyk, Jacek Gmoch, Antoni Piechniczek, Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski)
14:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Turcja – Chorwacja (Cezary Kowalski – z Paryża)
15:00; 17:25. Polsat Sport; Polsat Sport 2; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański – z Nicei)
(Dariusz Szpakowski)
17:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1; Sport.TVP.pl
Euro 2016: Polska – Irlandia Północna (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Nicei)
(Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – z Nicei)
(Maciej Iwański, Piotr Skowyrski)
20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Jan Tomaszewski, Piotr Stokowiec, Michał Pol)
20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Niemcy – Ukraina (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Lille)
20:55. Eleven
Liga brazylijska: Palmeiras Sao Paulo – Corinthians Sao Paulo (Piotr Dumanowski)
23:55. Eleven
Liga brazylijska: Santa Cruz FC – Santos FC (Tomasz Zieliński)
23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Magazyn Euro 2016: Podsumowanie dnia
Poniedziałek 13.06.2016
00:25. TVP Sport; TVP 3
Copa America: Ekwador – Haiti (Sławomir Kwiatkowski, Mirosław Trzeciak)
02:40. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Brazylia – Peru (Tomasz Jasina, Marcin Gabor)
09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)
13:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Marek Magiera, Andrzej Strejlau, Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk)
(Szymon Rojek, Jacek Gmoch, Andrzej Iwan, Waldemar Prusik)
14:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Hiszpania – Czechy (Cezary Kowalski, Czesław Michniewicz – z Tuluzy)
17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Irlandia – Szwecja (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Saint-Denis)
20:15. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Wojciech Kowalewski, Michał Żewłakow, Mirosław Trzeciak, Paweł Frelik)
20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Belgia – Włochy (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Lyonu)
21:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Zbigniew Bartman)
23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Magazyn Euro 2016: Podsumowanie dnia
Wtorek 14.06.2016
01:55. TVP Sport; TVP 3
Copa America: Meksyk – Wenezuela (Tomasz Jasina, Mirosław Trzeciak)
04:10. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Urugwaj – Jamajka (Jacek Jońca, Marcin Gabor)
09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)
16:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Szymon Rojek, Jacek Gmoch, Michał Listkiewicz, Andrzej Iwan, Waldemar Prusik)
17:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Austria – Węgry (Tomasz Włodarczyk, Czesław Michniewicz – z Bordeaux)
20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Portugalia – Islandia (Cezary Kowalski, Jacek Ziober – z Saint-Etienne)
23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Magazyn Euro 2016: Podsumowanie dnia
Środa 15.06.2016
01:55. TVP Sport; TVP 3
Copa America: Chile – Panama (Jacek Jońca, Marcin Gabor)
04:10. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Argentyna – Boliwia (Maciej Iwański, Mirosław Trzeciak)
09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)
13:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Marek Magiera, Michał Listkiewicz, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Robert Zieliński)
(Szymon Rojek, Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik)
14:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Rosja – Słowacja (Tomasz Włodarczyk – z Lille)
15:55. TVP 3
2. liga Baraż: Odra Opole – Vineta Wolin
17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Rumunia – Szwajcaria (Mateusz Borek, Czesław Michniewicz – z Paryża)
18:55. TVP 3; TVP Sport
2. liga Baraż: Polonia Warszawa – Górnik Wałbrzych
20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Francja – Albania (Cezary Kowalski, Jacek Ziober – z Marsylii)
21:05. TVP Sport
4-4-2 (Rafał Patyra, Tomasz Rząsa, Radosław Majdan)
23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Magazyn Euro 2016: Podsumowanie dnia
Czwartek 16.06.2016
00:25. Eleven
Liga brazylijska: FC Coritiba – Palmeiras Sao Paulo (Sebastian Chabiniak)
02:40. Eleven
Liga brazylijska: Cruzeiro – Flamengo Rio de Janeiro (Marcin Pawłowski)
09:00; 20:30. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
(Izabela Koprowiak, Michał Trela, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)
13:00. Polsat Sport 2
Euro 2016: Studio (Paweł Sikora, Andrzej Strejlau, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski)
(Przemysław Iwańczyk, Jacek Gmoch, Michał Listkiewicz, Andrzej Grajewski, Wojciech Kowalczyk)
14:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Anglia – Walia (Tomasz Włodarczyk – z Lens)
17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Ukraina – Irlandia Północna (Cezary Kowalski, Czesław Michniewicz – z Lyonu)
18:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański – z Saint-Denis)
19:45. TVP Sport
4-4-2 (Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Probierz, Michał Pol)
20:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1; Sport.TVP.pl
Euro 2016: Niemcy – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Saint-Denis)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Saint-Denis)
(Maciej Iwański, Piotr Skowyrski)
23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Magazyn Euro 2016: Podsumowanie dnia