Rozkład jazdy: 06-12.01.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 06.01.2017

19:00. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

20:40. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports
Puchar Anglii: West Ham United – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: AC Monaco – AC Ajaccio (Dariusz Szpakowski)

 

Sobota 07.01.2017

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Mateusz Święcicki, Janusz Basałaj, Marcin Harasimowicz)

12:55. Eleven
La Liga: Real Madryt – Granada CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

13:25. Eleven Sports
Puchar Anglii: Manchester United – Reading FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00. Polsat Sport News
Amber Cup (Grzegorz Michalewski)

15:55. Eleven Sports
Puchar Anglii: Sutton United – AFC Wimbledon (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

16:10. Eleven
La Liga: SD Eibar – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:25. Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Ajax Amsterdam – RB Lipsk (Maciej Iwański)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Empoli FC – US Palermo (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

18:25. Eleven
Puchar Anglii: Preston North End – Arsenal Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25. Eleven Extra
La Liga: Celta Vigo – Malaga CF (Dominik Guziak, Michał Świerżyński)

20:30. TVP 1
Gala Mistrzów Sportu 2016 (Przemysław Babiarz, Maciej Kurzajewski)

20:40. Eleven
Serie A: SSC Napoli – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Real Sociedad – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: Paris Saint-Germain – SC Bastia (Sławomir Kwiatkowski)

23:30. Onet
Gala Mistrzów Sportu 2016: Studio (Aldona Marciniak, Edyta Kowalczyk, Izabela Koprowiak)

 

Niedziela 08.01.2017

11:55. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Udinese Calcio – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)

14:10. Sport.TVP.pl
Puchar Francji: Toulouse FC – Olympique Marsylia (Tomasz Jasina)

14:25. Eleven
Puchar Anglii: Liverpool FC – Plymouth Argyle (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Genoa CFC – AS Roma (Dominik Guziak, Filip Kapica)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Lazio Rzym – FC Crotone (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

16:20. Eleven
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Peterborough United (Michał Mitrut, Mateusz Majak)

16:55. Eleven Sports
Puchar Anglii: Tottenham Hotspur – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:55. Eleven
Serie A: AC Milan – Cagliari Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:25. Eleven Extra
La Liga: US Las Palmas – Sporting Gijon (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:55. Eurosport Player
Mecz towarzyski: Estudiantes La Plata – Bayer Leverkusen

20:40. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Villarreal CF – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: Olympique Lyon – Montpellier HSC (Szymon Borczuch)

22:40. Eurosport Player
Mecz towarzyski: Tampa Bay Rowdies – VFL Wolfsburg

 

Poniedziałek 09.01.2017

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Tomasz Smokowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Puchar Anglii: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

18:30. Eurosport 1; TVP Sport
FIFA Football Awards (Tomasz Lach)
(Piotr Sobczyński, Maciej Iwański)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Patryk Mirosławski, Dominik Guziak)

20:00. Eleven Sports
Puchar Anglii: Losowanie 1/4 finału (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven Sports
Puchar Anglii: Cambridge United – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven
La Liga: Osasuna Pampeluna – Valencia CF (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

 

Wtorek 10.01.2017

18:25. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: FC Nantes – AS Nancy (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Jerzy Engel)

20:55. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Manchester United – Hull City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: FC Sochaux – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:55. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: SSC Napoli – Spezia Calcio (Marcin Feddek)

21:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Atletico Madryt – UD Las Palmas (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

 

Środa 11.01.2017

17:25. Polsat Sport
Puchar Włoch: ACF Fiorentina – Chievo Werona (Piotr Przybysz)

18:40. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Girondins Bordeaux – EA Guingamp (Dominik Guziak, Stefan Białas)

18:55. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: Villarreal CF – Real Sociedad (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda)

20:40. Polsat Sport
Puchar Włoch: Juventus Turyn – Atalanta Bergamo (Cezary Kowalski)

20:40. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Southampton FC – Liverpool FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Paris Saint-Germain – FC Metz (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

21:10. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Athletic Bilbao (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

 

Czwartek 12.01.2017

20:55. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: AC Milan – Torino FC (Szymon Rojek)

20:55. Eleven Sports
Championship: Reading FC – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:10. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: Sevilla FC – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

Przejdź do paska narzędzi