Rosyjskie Media: Czesław Michniewicz najbliżej posady selekcjonera reprezentacji Polski

Czesław Michniewicz

Zdjęcie: Lens Strong/Shutterstock

Jak informuje Match TV, Czesław Michniewicz najprawdopodobniej zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.

Po rozwiązaniu kontraktu między Paulo Sousą a PZPN-em wszyscy polscy kibice, dziennikarze i eksperci zaczęli zastanawiać się, kto zostanie następcą Portugalczyka. Na liście potencjalnych nowych selekcjonerów znajdowali się m.in. Nawałka, Probierz, Skorża czy Michniewicz. Wieści wypływające z Rosji mówią, że to były trener Legii Warszawa jest najbliżej objęcia sterów w reprezentacji Polski.

Match TV podając te informację powoływał się na źródło, które ma być zbliżone do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mimo to jak na razie należy brać takie doniesienia z odpowiednim dystansem. Sam Michniewicz miesiąc temu udzielił temu samemu portalowi wywiadu, w którym mówił o tym, jak bliska jest mu rosyjska kultura i mentalność, a także co najważniejsze, że zamierza wyjechać do Rosji, by tam kontynuować pracę szkoleniowca.

Jednakże w trakcie udzielanie tego wywiadu nikt nie spodziewał się odejścia Paulo Sousy. Możliwe więc, że kiedy pojawiła się możliwość zajęcia jego miejsca, Michniewicz zmienił zdanie. Faworytem 51-latka, jak i również dużej części polskich kibiców na stanowisko selekcjonera jest Adam Nawałka. Stawianym jednak przez byłego trenera m.in. Lecha Poznań warunkiem jest podobno kontrakt jedynie do końca baraży.

Jak zapowiedział prezes PZPN Cezary Kulesza, nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski poznamy 19 stycznia. Data ta nie jest podana bez powodu. Odbędzie się wtedy pierwsze posiedzenie zarządu PZPN.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.