
Rośnie kolejka po Endricka. Trafi do Włoch?
Endrick w styczniu prawdopodobnie zostanie wypożyczony przez Real Madryt, by mógł regularniej grać.
Endrick ma zaledwie osiemnaście lat i nadal jest uznawany za wielki talent. Minionego lata Real Madryt wyłożył za napastnika 50 milionów euro. W LaLiga zdążył pojawić się na murawie ośmiokrotnie, zdobywając jedną bramkę. "Pojawić się" to nie jest przypadkowe określenie, bowiem zaliczył do tej pory 55 minut na ligowych boiskach.
Nie dziwi zatem, że "Królewscy" planują wypożyczyć zawodnika, by jednocześnie nie stopować jego rozwoju i by mógł grać nadal w Europie. Media sugerowały już zainteresowanie ze strony Realu Valladolid czy Southampton.
"Sport" natomiast w środę sugeruje monitorowanie sytuacji przez AS Romę, która chce poprawić grę w ofensywie. Rzymianie mają w tym sezonie sporo kłopotów. Choć nie ma jeszcze grudnia, to mają już trzeciego szkoleniowca. A w tabeli Serie A mają dwunastą pozycję.
Wygląda na to, że Endrick będzie mógł spokojnie wybierać wśród ofert - czy to chcąc pozostać w Hiszpanii, czy też przenosząc się do innego kraju.
Źródło: Sport/Football Italia
-
AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola Lookmana
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-
AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z Botafogo
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-
AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech lat
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-
AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonie
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38