Rosły snajper o krok od nowej umowy z Evertonem

Mino Raiola, agent Romelu Lukaku przyznał, że jego klient jest o krok od podpisania nowej umowy z The Toffees. 

Rosły, belgijski napastnik jest kluczowym piłkarzem Evertonu i jego najlepszym strzelcem, dlatego też nikt nie wyobraża sobie jedenastki bez niego. 23-letni snajper po 17. kolejkach Premier League ma na koncie 9 trafień i trzyma się blisko czołówki klasyfikacji strzelców. Ostatnie lata na angielskich boiskach w jego wykonaniu były bardzo dobre. Kolejno notował on w lidze 17, 15, 10 i 18 bramek, co patrząc na jego wiek jest znakomitym dorobkiem i solidną podstawą na przyszłość. Ta nadal będzie klarować się w niebieskiej części Liverpoolu pod wodzą Ronalda Koemana.

Jak przyznał jego agent, obie strony są już o krok od podpisu warunków nowej umowy i wychodzi na to, że przez najbliższe kilka lat Lukaku będzie raczył swoją grą kibiców na Goodison Park.

Z Evertonem jesteśmy dogadani na 99,9%. Nie ma między nami żadnych wątpliwości. Teraz trzeba przełożyć to na papier, a później złożyć podpis.

Wedle nowej umowy Belg ma zarabiać ponad 100 tysięcy funtów tygodniowo i jeśli do tego dojdzie, stanie się on pierwszym w historii klubu piłkarzem mającym tak wysokie zarobki. Z pewnością można powiedzieć, że swoją grą na nie zasłużył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *