Rooney pogrążył swój były klub

mirror.co.uk

Nie miał litości dziś Manchester United grając na wyjeździe z Evertonem. Przerwa reprezentacyjna dobrze zrobiła piłkarzom “Czerwonych Diabłów”, którzy rozbili Everton 3:0. Szpilę Evertonowi wbił Wayne Rooney, strzelając na 3:0.

Strzelanie rozpoczął w osiemnastej minucie Morgan Schneiderlin, który doskonale odnalazł się w polu karnym po sporym zamieszaniu przy wrzutce. Wrzucał Mata, strącił jeszcze piłkę Smalling, a Schneiderlin ułożył nogę i dobił do praktycznie pustej bramki. Na dwa do zera gola strzelił Ander Herrera. Dobry szybki atak Manchesteru, zakończony wrzutką w pole karne Marcosa Rojo, wykończył Ander Herrera strzałem głową. Na trzy do zera strzelił Wayne Rooney, który urwał się obrońcom po dobrym dograniu Andera Herrery. Były piłkarz “The Tofees” tradycyjnie cieszył się w sposób umiarkowany.

Everton Liverpool 0:3 (0:2) Manchester United