Ronaldo: Zinedine Zidane bardzo mi pomógł w Realu Madryt

Lajmi.net

Była gwiazda Realu Madryt, a obecnie zawodnik Juventusu Turyn, Cristiano Ronaldo wyznał, iż Zinedine Zidane pomógł mu w znalezieniu dodatkowej motywacji.

Portugalczyk pochwalił umiejętności trener w zarządzaniu ludźmi, z którymi trzykrotnie z rzędu świętował tryumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów. – Zinedine Zidane bardzo mi pomógł – przyznał Ronaldo. – Już go szanowałem za jego piłkarską karierę, ale praca z nim sprawiła, że jeszcze bardziej podziwiam za sposób bycia, rozmowy z zawodnikami oraz sposób w jaki mnie traktował – dodał 34-latek.

– Pewność siebie, której potrzebujesz, nie zależy wyłącznie od ciebie, lecz od ludzi, którzy cię otaczają – zauważa Portugalczyk. – Często zwykł mi mówić – Odpocznij, a na boisku zauważysz różnicę. Zawsze był ze mną szczery i dlatego zawsze będę nosił w sercu Zinedine’a Zidane’a – zakończył pięciokrotny zdobywca prestiżowej “Złotej Piłki”. Przypomnijmy, iż Cristiano Ronaldo po dziewięciu latach spędzonych w zespole “Królewskich” postanowił przejść do Juventusu Turyn. “Stara Dama” za Portugalczyka zapłaciła bagatela 117 milionów euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi