Ronaldo: Puszczenie Achrafa Hakimiego przez Real było błędem
Ronaldo Luis Nazario de Lima uważa, że "Królewscy" popełnili błąd zbyt łatwo rozstając się z Achrafem Hakimim.
We włoskiej prasie od kilku dni pisze się o taktyce Interu, a zwłaszcza zbyt małej liczbie zmian dokonywanych przez Antonio Conte. - Nigdy nie krytykowałem trenera. Rozumiem, że ludzie nie zawsze cenią częste zmiany, ale nie zawsze wszystko widać z zewnątrz, co się dzieje w środku drużyny - mówi brazylijski napastnik w "La Gazzetta dello Sport".
- O Andrei Pirlo też mówiono, że brakuje mu doświadczenia, by objąć Juventus. Obserwowałem go uważnie na boisku. Pirlo ceniłem za inteligencję. Nigdy nie będzie grał w prostą piłkę i drużyna musiała za nim nadążać. Będzie potrzebował czasu, sprawy nie zmieniają się z dnia na dzień - ocenia Ronaldo. Obaj trenerzy spotkają się w niedzielę na Giuseppe Meazza.
44-latek zapewnia, że niedzielny hit rozgrywek Serie A nie będzie decydujący w wyścigu o Scudetto. - Wygrana Interu byłaby dobra dla poczucia własnej wartości, ale zarazem porażka nie wykluczy ich w walce o tytuł - dodał. Czy Cristiano Ronaldo może wytrwać na boisku do czterdziestki? - Na pewno spróbuje, to uczynić. Różni się od czasów, gdy widziałem go w Realu Madryt, teraz większa wagę przywiązuje do pracy.
Achraf Hakimi został wykupiony przez Inter za 40 mln euro i Ronaldo sądzi, że Hiszpanie popełnili błąd wypuszczając go z rąk. - Ma wyjątkową szybkość, czasami myślę, jakbyśmy razem wyglądali na boisku - podsumował.
-

AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-


AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-


AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-

AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-

AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
































