zimbio.com

Nie najlepszy początek eliminacji zafundowali swoim kibicom obecni mistrzowie Europy, a więc reprezentanci Portugalii. Na domiar złego kontuzji we wczorajszym spotkaniu z Serbią nabawił się Cristiano Ronaldo.

Dowodzona przez niego krajowa reprezentacja w dwóch pierwszych spotkaniach eliminacyjnych zdołała zgromadzić zaledwie dwa punkty. Biorąc pod uwagę potencjał zespołu oraz tytuł aktualnych mistrzów Starego Kontynentu, jest to z pewnością wynik poniżej oczekiwań.

Po remisie z Ukrainą także wczorajszy pojedynek nie zaczął się dla nich najlepiej, gdyż już w 7 minucie spotkania prowadzeniem gościom dał Dusan Tadić. Jakby tego było mało, pod koniec drugiego kwadransu gry popularny “CR7” zmuszony był opuścić boisko z powodu urazu prawego uda. Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej diagnozy lekarzy. On sam pokusił się jednak w wywiadzie pomeczowym o ocenę swoje stanu zdrowia.

“Nie martwię się tą kontuzją, znam swoje ciało. Dajcie mi dwa tygodnie. Po tym czasie będę już w pełni sił.”

Pięciokrotnemu zdobywcy Złotej Piłki zależy rzecz jasna na jak najszybszym powrocie na boisko, gdyż wielkimi krokami zbliża się pierwszy mecz ćwierćfinału LM z Ajaxem Amsterdam. Jak dobrze wiemy, rozgrywki te należą do jego ulubionych, a on sam jest liderem klasyfikacji wszech czasów dla najlepszego strzelca.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi