Ronald Koeman rozżalony po decyzjach sędziego w El Clasico

Koeman

twitter: RonaldKoeman

Ronald Koeman był wściekły na arbitra, gdy ten nie odgwizdał zdaniem Holendra ewidentnych rzutów karnych na korzyść Barcelony.

W “Dumie Katalonii” nikt nie składa broni w walce o mistrzostwo Hiszpanii, nawet po bolesnej porażce na Valdebebas z Realem Madryt (1:2). –  Jeśli jesteś fanem Barcelony i widziałeś ten mecz, byłbyś bardzo zirytowany dwiema decyzjami sędziego. To był y wyraźne rzuty karne, a potem dał tylko cztery minuty dodatkowego czasu – stwierdził opiekun Katalończyków.

Holender również był zły, gdy jego drużyna została pokonana w El Clasico (1:3) w październiku ubiegłego roku po kontrowersyjnych decyzjach sędziego. – Jeszcze raz musimy to zaakceptować i siedzieć cicho – dodał.

Oprócz wyrażania niezadowolenia z sędziego Jesusa Gil Manzano, Koeman przyznał, że jego drużyna miała słaby początek. – W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze w ataku lub obronie. W drugiej byliśmy lepsi i proszę tylko o to, by sędzia podejmował właściwe decyzje – potwierdził swoje stanowisko.