Ronald Koeman ma pretensje do PSG o brak szacunku

fcbarcelona.com

Ronald Koeman oskarżył PSG o próbę podkręcenia presji przed zbliżającym się starciem w Lidze Mistrzów sugerując dołączenia Leo Messiego do ich klubu.

Angel di Maria stwierdził niedawno, że wyobraża sobie swojego rodaka w stolicy Francji i marzyłby o wspólnej grze dla PSG. Również Neymar powiedział w listopadzie, że chciałby ponownie grać u boku Messiego, a dyrektor sportowy Leonardo dodał, że są gotowi usiąść do stołu z gwiazdą Barcelony.

– Myślę, że to brak szacunku, że tak wielu ludzi w PSG mówi o Messim, kiedy jest on nadal naszym piłkarzempowiedział Koeman po wygranej z Granadą (5:3) w Pucharze Króla. – Starają się tym wpłynąć i wywrzeć presję przed Champions League – uważa Holender.

FC Barcelona awansowała do ćwierćfinału Copa del Rey po pasjonującym starciu. Jeszcze dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry przegrywali 0:2, a potem wrzucili wyższy bieg i doprowadzili do dogrywki, w której strzelili trzy gole. – To było niewiarygodne spotkanie. Taki jest właśnie futbol. Zespół wykonał niesamowitą robotę – potwierdził Koeman.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *