
Ronald Koeman jeszcze mocniej rozczarowany remisem w lidze, niż po porażce w LM
Ronald Koeman powiedział, że był jeszcze bardziej rozczarowany tym, że jego drużyna zremisowała (1:1) z Cadiz na Camp Nou, niż po przegranej z PSG (1:4) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Duma Katalonii prowadziła z beniaminkiem dzięki Leo Messiemu, który skutecznie pokonał bramkarza z jedenastu metrów. Nie udało im się wcześniej podwyższyć rezultatu i to się zemściło. W 89. minucie Alex Fernandez wyrównał i tym samym kończąc serię siedmiu ligowych zwycięstw Katalończyków z rzędu.
- Jestem bardzo, bardzo rozczarowany, nawet bardziej niż miało to miejsce we wtorek - podkreślił Ronald Koeman. Holenderski trener postawił na tych samych piłkarzy, którzy przegrali z PSG. - Mieliśmy mecz pod kontrolą, a straciliśmy dwa punkty. W tym sezonie straciliśmy pięć punktów przeciwko Cadiz i nie możemy sobie na to pozwolić - dodał.
- To była świetna okazja, aby zmniejszyć różnicę do Atletico. Tytuł niekoniecznie jest teraz trudniejszy do zdobycia. Nikt nie wygra każdego meczu. Nadal mamy szansę, ale po raz kolejny nie zyskaliśmy i uważam, że powinniśmy byli zrobić więcej - podsumował.
@RonaldKoeman talks about the 1-1 draw with Cádiz pic.twitter.com/xZjPr9DWlr
— FC Barcelona (@FCBarcelona) February 21, 2021
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10