Roland Garros 2024: transmisja za darmo, gdzie oglądać?

A girl in a white cap and white dress plays tennis on a court with a hard blue surface

W dniach od 26 maja do 9 czerwca odbędzie się prestiżowy turniej tenisowy Roland Garros 2024. Na kortach tego turnieju zmierzą się znane osobistości światowego tenisa, takie jak Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Magda Linette oraz Magdalena Fręch. W niniejszym artykule znajdują się szczegółowe informacje dotyczące miejsc, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną i online, a także opcje dostępu do bezpłatnych streamów.

Gdzie oglądać mecze Roland Garros 2024?

Transmisję tv z Roland Garros 2024 zapewnią kanały Eurosport 1 oraz Eurosport 2. Dla chętnych śledzić wydarzenia online, płatna transmisja będzie dostępna na Polsat Box Go. Dodatkowo, dostępne będą darmowe opcje streamingowe w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Roland Garros 2024, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z całego turnieju Roland Garros można oglądać na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do transmisji jest możliwy po założeniu konta i wpłaceniu środków. Te serwisy oferują również atrakcyjne pakiety powitalne dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Załóż konto już dziś, aby nie przegapić żadnego meczu z tego emocjonującego turnieju.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecze za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych na systemy Android i iOS. Transmisje można więc oglądać nie tylko na komputerze, ale również na smartfonie i tablecie.

Roland Garros 2024, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną opcją umożliwiającą oglądanie transmisji z Roland Garros jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecze na tej platformie, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet obejmuje dostęp do kanałów Polsat Sport i umożliwia oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach. Więcej informacji można uzyskać klikając tutaj.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.