Robert Lewandowski pożegnał się z klubowymi kolegami. “W Monachium świetnie spędziłem czas”

Lewandowski

fcbayern.com

Robert Lewandowski już może pakować się na wylot do Barcelony. Polak pożegnał się z Bayernem w ciepłych stosunkach mimo ostatnich medialnych przepychanek.

Robert Lewandowski już lada chwila podpisze kontrakt z Barceloną. Następnie zostanie oficjalnie zaprezentowany i wyleci na tournee do Stanów Zjednoczonych, gdzie “Blaugrana” będzie się przygotowywać do zbliżającego się sezonu. Tym samym ten długo wyczekiwany transfer wreszcie doszedł do skutku, ku uciesze wielu kibiców. Dziwić nie może wyjątkowy entuzjazm w Polsce – “Lewy” będzie pierwszym Polakiem w Barcelonie.

Niestety swoich ostatnich dni w Bayernie Lewandowski raczej nie będzie pamiętał pozytywnie. Klub dość długo nie chciał go sprzedać, czego skutkiem był jego powrót na kilka dni treningów do Monachium. Na nagraniach widać było, iż 33-latek myślami był już najpewniej na Camp Nou. Media podawały również, że nie rozmawiał z kolegami. Pomimo to raczej nie zmienił do nich swojego nastawienia, co pokazuje jego pożegnanie.

Pożegnałem się dzisiaj z chłopakami na boisku, nie martwiłem się o kontuzję na treningu. Równie dobrze coś może mi się przydarzyć w domu. Chciałem zadbać o formę i znów potrenować z chłopakami – wyznał Lewandowski.

Wrócę i pożegnam się porządnie ze wszystkimi pracownikami. Nie miałem teraz zbyt wiele czasu, aby się do tego przygotować. Tych osiem lat było wyjątkowych i nie zapominam o tym. W Monachium świetnie spędziłem czas- dodał.

Niebawem czeka mnie lot, ale po obozie przyjadę ponownie. Wówczas pożegnam się porządnie i zorganizuję kilka rzeczy – stwierdził, zapowiadając tym samym, że wróci jeszcze do Monachium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.