Robert Lewandowski: Kibice dodadzą nam skrzydeł, czuję zawsze pozytywny dreszczyk

fcbayern.com


Wierzę, że na Stadionie Śląskim, przy pełnych trybunach, atmosfera będzie fantastyczna, a kibice dodadzą nam skrzydeł – przyznał Robert Lewandowski.

Za tydzień będziemy wiedzieli, czy biało-czerwoni w listopadzie wybiorą się na mistrzostwa świata w Katarze. Naszym rywalem będzie Szwecja lub Czechy w Chorzowie. Wcześniej jednak Czesław Michniewicz sprawdzi się w towarzyskiej potyczce ze Szkocją w Glasgow.

Według Lewego jest chęć rewanżu ze Szwedami po nieudanym EURO 2020. – Wierzę, że na Stadionie Śląskim, przy pełnych trybunach, atmosfera będzie fantastyczna, a kibice dodadzą nam skrzydeł. Wystąpić w takim meczu to jest przeżycie. Czuję zawsze pozytywny dreszczyk przed takim spotkaniem. Nie możemy bać się tego wyzwania, tylko cieszyć się, że możemy w meczu o taką stawkę wystąpić – zaznaczył.

W czwartek kapitan zapewne będzie wspierać kolegów z ławki. – Ambitnie podchodzę do wielu rzeczy i chcę brać w nich czynny udział. Zawsze jestem gotowy wystąpić w reprezentacji. Rok temu rzeczywiście przypadkowa kontuzja wyeliminowała mnie na kilka tygodni i z meczu z Anglia. Rozum mówi jedno, ambicja i emocje drugie – podkreśla.

– Zdajemy sobie sprawę, że jest nowy trener i cały sztab szkoleniowy. Przy dobrym ustawieniu od nas będzie zależało, jak ten mecz będzie wyglądał. To będzie trudne spotkanie, bo stawka jest wysoka. Dla nas to jak mecz o finał i wierzę, że zagramy w mundialu – zapewnił Lewandowski.

źródło: laczynaspilka.pl /


Niespodzianki w powołaniach Michniewicza


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.