Luka Jović ma dość! – Transfer coraz bliżej


Luka Jović jest zniesmaczony swoją pozycją w drużynie z Madrytu, co sprawia, że pojawia się coraz więcej spekulacji na temat przyszłości napastnika.

Historia 24-latka wydaje się nie mieć pozytywnego zakończenia, w związku z czym reprezentant Serbii zamierza zmienić pracodawcę w najbliższym okienku transferowym.

Jak wiadomo Jović nie może liczyć na zbyt wiele minut pod wodzą obecnego szkoleniowca Realu Madryt, czyli drużyny, która w ubiegłym tygodniu uległa Barcelonie aż 4-0.

W styczniu 2022 roku do klubu z Madrytu wpłynęło kilka ofert, ale zostały one odrzucone przez osoby koordynujące ruchy transferowe. Niepewna pozycja byłego piłkarza Eintrachtu sprawia, iż poszukuje on miejsca, które zagwarantuje mu dalszy rozwój oraz większą ilość minut spędzonych na boisku.

W gronie zainteresowanych znalazły się takie drużyny, jak: Milan, Arsenal oraz Everton, co z pewnością nie może dziwić zważywszy na problemy, z jakimi zmagają się wspomniane drużyny. Ich formacje ofensywne nie prezentują się w taki sposób jaki by chcieli, więc szukają wzmocnień, które zagwarantują im odpowiednią jakość oraz zdobycz bramkową.

Po raz ostatni na boisku pojawił się 12 lutego. W trwającym sezonie na boisku spędził zaledwie 473 minuty, co nie jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Karima Benzemy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.