Richarlison chce opuścić Everton i dołączyć do Manchesteru United?


Richarlison rozmawiał ze swoim agentem na temat opuszczenia Evertonu w letnim okienku transferowym podaje – Football Insider.

24-letni reprezentant Brazylii po spędzeniu czterech lat na Goodison Park jest skłonny dołączyć do innego pracodawcy tylko po to, aby zwiększyć swoje szanse na występy w Champions League.

Richarlison nie zrezygnuje ze swojego planu, nawet jeśli Everton utrzyma się w Premier League. Aktualnie związany jest dwuletnim kontraktem z obecnym pracodawcą i mimo mocnej pozycji w drużynie z Liverpoolu bardzo poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością.

W ostatnim tygodniu Brazylijczyk rozmawiał ze swoim agentem dając mu jasno do zrozumienia, że chce odejść, a jednym z potencjalnych pracodawców miałby być Manchester United. Ekipa z Old Trafford chce dokonać kilku wzmocnień w letnim oknie transferowym, a Richarlison miałby być jednym z nich.

Podopieczny Franka Lamparda do Evertonu przeniósł się w lipcu 2018 roku z Watfordu. W trwającym sezonie zdobył siedem bramek oraz zanotował cztery asysty w 26 występach, wliczając w to wszystkie rozgrywki. Everton ma zaledwie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową, a przed sobą bardzo mocny terminarz, więc nie ma pewnością, czy w przyszłym sezonie zobaczymy Everton w Premier League.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.