polska
fot. Reprezentacja Polski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
URL has been copied successfully!

Reprezentant Polski zbulwersowany decyzją Sousy! „Stracił wszystko w moich oczach”

Michał Pol na swoim kanale na serwisie Youtube przekazał treść SMS-a od jednego z kadrowiczów. Wyraził on oburzenie wobec decyzji Paulo Sousy.

Kibice reprezentacji Polski jeszcze nigdy nie doświadczyli w Drugi Dzień Świąt podobnie skrajnych emocji. Gruchnęła dzisiaj informacja o prośbie Paulo Sousy o rozwiązanie kontraktu i odejście z posady selekcjonera naszej kadry. Powodem jest znalezienie przez Portugalczyka pracy w innym klubie, prawdopodobnie z ligi brazylijskiej.

Od momentu wrzucenia twetta Cezarego Kuleszy, w którym prezes PZPN wyjaśnił zaistniałą sytuację, nie milkną głosy krytyki wobec Sousy. Dołączyli się do nich już także piłkarze reprezentacji. Podczas transmisji na swoim kanale, Michał Pol przekazał, że dostał od jednego z nich wiadomość SMS.

Czuję się jak frajer. Tyle razy ch**a broniłem, wstawiałem się za nim, a na koniec taki strzał! Stracił wszystko w moich oczach - przekazał Michał Pol.


Data publikacji: 26 grudnia 2021, 19:30
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.