Reprezentanci Polski apelują o rozsądek ws. koronawirusa

reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski (Polska) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W ostatnim czasie temat koronawirusa bardzo mocno ingeruje w sport. Z dnia na dzień rośnie liczba zarażonych, a wśród nich są również piłkarze. Coraz więcej zawodników chce przerwać sezon i apeluje o spokój, są to również reprezentanci naszego kraju.

Dziś ze świata piłki przybyło mnóstwo informacji o odwołanych meczach, tych najważniejszych – Liga Mistrzów, jak i tych w mniejszych ligach. Trzeba pamiętać, że najważniejsze jest zdrowie wszystkich, którzy przyczyniają się do rozegrania meczu i jego transmisji. Dziś czterech reprezentantów Polski wystosowało apel przede wszystkim do najmłodszych fanów.

Jakub Błaszczykowski:

Do Władz Polskiej Piłki.Po wielu przeprowadzonych rozmowach z kolegami zawodnikami i przedstawicielami wszystkich…

Gepostet von Kuba Błaszczykowski am Donnerstag, 12. März 2020

Robert Lewandowski:

View this post on Instagram

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach? Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let's respect the recommendations, let's be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home? All the best, Robert.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Grzegorz Krychowiak:

Kamil Glik:


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.