Reprezentacja Polski sześć miesięcy przed ME 2016

Kamil Chmielewski (Piłkarski Świat)

Nastroje w naszej drużynie narodowej są raczej dobre. W eliminacjach do ME 2016 zaprezentowaliśmy dużo dobrego futbolu, a co najważniejsze odnieśliśmy historyczne zwycięstwo nad Niemcami. Czy można spodziewać się tego, że na turnieju finałowym również zaprezentujemy coś ciekawego? Potencjał naszej kadry oceniłbym na średni. Czy to wystarczy by namieszać na ME we Francji i pokazać się z dobrej strony?

Jak pamiętamy, wszystkie występy Polaków na MŚ czy ME w ostatnich latach kończyły się na fazie grupowej. Czy mamy podstawy twierdzić, że tym razem będzie inaczej? Od ostatnich wielkich turniejów z udziałem reprezentacji Polski minęło już trochę czasu. Czy w tym czasie potencjał naszej kadry podniósł się? Bardzo wątpliwe. Moim zdaniem siła i jakość gry naszej drużyny narodowej pozostaje niezmieniona przez lata.

Jednak muszę stwierdzić, że mimo średniego potencjału naszej kadry zdecydowanie morale i motywacja są większe niż w ostatnich latach. Głównie zasługą tego jest pokonanie przez nas Niemców, które to zwycięstwo dodało nam skrzydeł. Na turnieju finałowym we Francji w fazie grupowej znowu zmierzymy się z Niemcami. Jaki wynik w tym meczu jest oczekiwany? Nasi zachodni sąsiedzi mogą potraktować ten mecz trochę lekceważąco, gdyż dla nich liczy się tylko zwycięstwo w nadchodzących ME we Francji.

Co na koniec? Trzymajmy kciuki za reprezentację Polski! Wsparcie kibiców również jest potrzebne, by Polska mogła odnosić sukcesy.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *