Każdy kto postanowił obejrzeć mecz między Crveną Zvezdą Belgrad a austriackim Salzburgiem może czuć się bardzo zawiedziony. Po nudnym meczu, w którym było zaledwie kilka ciekawych sytuacji finalnie rezultat wyniósł 0-0. Przed rewanżem w lepszej sytuacji stawia to Serbów, których satysfakcjonuje każdy bramkowy remis.

Od pierwszej minuty na boisku lepiej wyglądali Austriacy, lecz wszystko kończyło się na 16 metrze i ciężko było obejrzeć ciekawe akcje. Pierwszy celny strzał padł po 25 minutach. Ogólnie takich strzałów przez 90 minut padło zaledwie 5. To jednak Crvena miała o wiele lepsze szanse na zdobycie gole i możliwe, że finalnie by do tego doszło, lecz zdecydowanie zawodnikiem meczu został bramkarz Salzburga Cican Stankovic. W 70 minucie wspaniale powstrzymał strzał głową oddany przez Milosa Degeneka. Nic ciekawszego w tym meczu nie zobaczyliśmy i trzeba mieć nadzieję, że w przyszłym tygodniu, już na austriackiej ziemi będzie dużo ciekawiej.