Remis Sevilli. 90 minut Grzegorza Krychowiaka.

lfp.es

Sevilla nie wykorzystała szansy na zrównanie się punktami z czwartą Valencią, zaledwie remisując z Granadą 1-1. 90 minut rozegrał reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak.

Były to dobre zawody polskiego pomocnika. W pierwszej połowie jeszcze przy stanie 1-0 dla Granady, Krychowiak miał swoją szansę na wyrównanie, jednak główkował w środek bramki. Poza tym Polak, dobrze zaprezentował się defensywie, odnotowując kilka przechwytów oraz celnych wślizgów.

Przypomnijmy, że renomowane portale piłkarskie takie jak whoscored.com czy goal.com. ostatnio uznały Krychowiaka Zawodnikiem Spotkania z Zenitem Sankt Petersburg.