Remis Sassuolo z Sampdorią

W meczu 3 kolejki Serie A Sassuolo zremisowało na własnym stadionie z Sampdorią Genua 0:0. Paweł Wszołek nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych drużyny gości.

Od początku spotkania przeważali piłkarze Sampdorii dwukrotnie uzyskując rzut rożny, nie udało im się jednak zdobyć gola. Chwilę później prowadzenie gospodarzą mógł dać Simone Zaza, jednak nie potrafił pokonać w sytuacji sam na sam Emiliano Viviano. w 9 minucie żółtą kartkę za ciągnięcie rywala za koszulkę zobaczył Francesco Magnelli. 10 minut później sytuację na zdobycie gola dla Sampdorii zmarnował Eder.

Po pierwszej bezbarwnej połowie druga rozpoczęła się od mocnego uderzenia – piłkarze Sassuolo po dobrej akcji mieli wyśmienitą okazję do zdobycia gola, jednak Matteo Brighi nie zamienił jej na bramkę. W tym meczu na uwagę zasługuję jeszcze jedna sytuacja, Sergio Floccari uderzał zza pola karnego, ale świetnie w bramce gości spisał się bramkarz. W meczu niestety nie zobaczyliśmy ani jednej bramki.