Rekordzista Mistrzostw Świata może przejąć ten klub. Czy poprowadzi zespół Polaka?

fcbayern.com

Tymoteusz Puchacz występuje w tym sezonie na wypożyczeniu w FC Kaiserslautern. Okazuje się, że klub z Nadrenii-Palatynat poszukuje nowego trenera. Jednym z kandydatów jest Miroslav Klose.

Mistrzowie Niemiec z sezonu 1997/1998 zaliczyli całkiem obiecujący początek sezonu lecz z każdym kolejnym tygodniem wyniki były coraz gorsze. Po trzech porażkach z rzędu oraz posiadania tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową pracę stracił Dirk Schuster.

Przez platformę X, Florian Plettenberg ogłosił, że istnieje możliwość zatrudnienia Miroslava Klose. Dziennikarz wyraźnie stwierdził, że były reprezentant Niemiec, posiadający polskie korzenie, jest jednym z głównych kandydatów na stanowisko w tym klubie.

Miroslav Klose poszukuje nowego zatrudnienia od 20 marca tego roku. W wieku 45 lat otrzymał już kilka ofert pracy i jest otwarty na nowe wyzwania.

W poprzednim sezonie pełnił funkcję głównego trenera austriackiego SCR Altach. W przeszłości pracował także jako asystent Hansiego Flicka w Bayernie Monachium oraz Joachima Loewa w niemieckiej reprezentacji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.