Real nokautuje Granadę. “Piątka Ronaldo”

realmadrid.com

Real Madryt znokautował na Santiago Bernabeu Granadę aż 9-1! W Wielkanocne popołudnie Królewscy wybiegli z zamiarem wygranej, ale ich rozmiar przerósł chyba nawet samych piłkarzy. Goście ani przez moment nie byli w stanie zagrozić Realowi. Wielkim wyczynem jest także zdobycie pięciu bramek przez portugalskiego gwiazdora Cristiano Ronaldo!

Real zaczął strzelanie dopiero w 25 minucie za sprawą Walijczyka Garetha Bale’a. Do przerwy jednak Królewscy prowadzili już 4-0, bowiem w 8 minut hattricka skompletował fenomenalny Cristiano Ronaldo.

Po przerwie Real dokończył dzieła zniszczenia, strzelając kolejnych pięć goli, a tracąc zaledwie jednego. Na listę strzelców Los Blancos wpisał się Benzema, dwa gole były samobójcze i kolejne dwie bramki strzelił Ronaldo.

W klasyfikacji strzelców Ronaldo ma już 36 goli i aż o 4 wyprzedza ponownie Leo Messiego (32 bramki).

Real Madryt – Granada CF 9:1 (4:0)