

Remis w minihicie Bundesligi
Wczoraj byliśmy świadkami wielkiego hitu Bundesligi, dzisiaj także mieliśmy okazję śledzić hit, choć trochę mniejszy. 6 Augsburg podejmował u siebie 5 Schalke.
Pierwsze poważne zagrożenie pod bramką przeciwnika stworzyli piłkarze Schalke, Joel Matip wyskoczył do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego i posłał ją niestety obok bramki. W pierwszej połowie 2 bramki dla gospodarzy mógł zdobyć Raul Bobadilla, ale w pierwszej sytuacji piłkę odebrali mu obrońcy, a przed końcem nie trafił w bramkę, będąc w doskonałej sytuacji.
W drugiej połowie Augsburg mógł zostać ukarany za niefrasobliwość obrony, Klaas-Jan Huntelaar po przejęciu zachował się jeszcze gorzej i kopnął prosto w bramkarza. W końcówce szali zwycięstwa nie potrafił przechylić Kevin-Prince Boateng, który zmarnował dobrą sytuację i strzelił obok bramki. Mecz zakończył się najgorzej jak mógł - bezbramkowym remisem.
FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 0:0
żółte kartki:
24` Hong Jeong-Ho (Augsburg)
26` M. Nastasic (Schalke)
34` J. Matip (Schalke)
46` D. Kohr (Augsburg)
55` T. Werner (Augsburg)
66` B. Howedes
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać








Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli








Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































