Real niepewny sytuacji Ramosa przed El Clasico

Sergio Ramos po spotkaniu z Kadyksem z powodu bólu w lewym kolanie nie mógł dokończyć spotkania. Kapitan trenował samotnie.

Kapitan doznał kontuzji w zeszłą sobotę przez opuścił wczorajszym mecz z Szachtarem Donieck i może również opuścić sobotni klasyk. Początkowo w stolicy Hiszpanii byli spokojni o obecność zawodnika na Camp Nou, jednak teraz w Madrycie zaczynają się denerwować.

Sergio nie wrócił jeszcze do pełnej sprawności przez co odbywa treningi indywidualne. Klub przez takie działania stara się upewnić, że zawodnik jest w dobrej formie. Tym samym nie chce narażać piłkarza na pogorszenie sytuacji. Szanse na jego występ zdają się wisieć na włosku. Będzie to zdecydowanie cios dla ekipy Królewskich, ze względu na wpływ kapitana na zespół.

Zidane przez problemy zdrowotne Hiszpana może poszerzyć swoją listę zawodników, którzy nie będą do jego dyspozycji. Dani Carvajal (uraz więzadła w kolanie), Eden Hazard (uraz mięśnia) i Martin Odegaard (uraz łydki) są wykluczeni z meczu, podbnie jak Mariano Diaz (zapalenie migdałków) i Avaro Odriozola (uraz łydki).


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *