

Real Madryt niepewny w sprawie pozyskania Mauro Icardiego
W mediach coraz częściej pojawiają się pogłoski o transferze 22-letniego Mauro Icardiego do Realu Madryt. Młody napastnik nie może porozumieć się z włodarzami swojego obecnego klubu, Interu Mediolan w sprawie nowej umowy. "Galacticos" nie są jednak pewni, czy pozyskanie Argentyńczyka byłoby dobrym pomysłem, przeszkodą może okazać się jego trudny charakter i kontrowersyjne zachowania.
Młody napastnik jest wychowankiem UD Vecinidario, jednakże już w wieku 15 lat przeniósł się do FC Barcelony, gdzie trzy lata spędził w La Masii, światowej sławy szkółce Dumy Katalonii. Z ligą włoską 22-latek jest związany od 2012 roku, gdy zadebiutował we włoskiej ekstraklasie barwach Sampdorii. Po ponad roku gry w Genoi zmienił klub i podpisał kontrakt z Interem. W obecnym sezonie imponuje postawą na boisku i w 39 spotkaniach trafił do siatki 20 razy, aż 15 z nich padło w rozgrywkach Serie A.
Dobra forma młodego zawodnika z dużym potencjałem normalnie powinna zwiastować chęć zatrzymania go w klubie, jednakże niepewna sytuacja finansowa Mediolańczyków i brak zainteresowania Icardiego w sprawie przedłużenia wygasającego w 2018 roku kontraktu zmusza włodarzy Interu do rozpatrywania napływających ofert za Argentyńczyka.
Potencjalna cena młodego napastnika z tak ogromnym talentem mogłaby wynosić nawet 30 milionów euro, ale w tym przypadku przeszkodą dla potencjalnego kupca jest nieprzewidywalny, trudny charakter Icardiego. Jednym z wielu przykładów jego niepoprawnych zachowań jest konflikt 22-latka z dawnym przyjacielem, Maxi Lopezem, któremu niedawno uwiódł żonę.
"Królewscy" zainteresowani młodym talentem z ligi włoskiej mają na uwadze jego charakter i nadal nie są pewni, czy na pewno chcą złożyć ofertę za 22-latka.
źródło: Eurosport
-
AktualnościPortugalia - USA 2:0: Trincão i João Félix, Bruno Fernandes przyczynił się dwiema asystami w AtlancieNowacki / 1 kwietnia 2026, 15:58
-


AktualnościArgentyna rozgromiła Zambię 5:0 w meczu towarzyskim przed mundialemNowacki / 1 kwietnia 2026, 15:22
-


AktualnościBrazylia pokonała Chorwację 3:1 w Orlando - debiutancki gol Igora Thiago i trafienie MartinellegoNowacki / 1 kwietnia 2026, 14:54
-


AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-

AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-

AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16

































