Real Madryt – Bayern (08.05) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W środowy wieczór na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Bayernem Monachium. Początek starcia zaplanowano na godzinę 21:00. W artykule znajdziesz informacje o dostępnych opcjach transmisji telewizyjnej oraz online, a także wyjaśnienie, czy istnieje możliwość obejrzenia meczu za darmo.

Gdzie oglądać mecz Real Madryt – Bayern?

Mecz Real Madryt – Bayern Monachium można oglądać na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Transmisję online oferują serwisy Canal+online oraz Polsat Box Go, umożliwiające oglądanie rywalizacji na różnych urządzeniach.

Real Madryt – Bayern, transmisja online za darmo

Transmisja meczu Real Madryt – Bayern nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online zapewniają wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Real Madryt – Bayern, transmisja w Canal+online

Aby oglądać transmisję z meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” oferowanego w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Można też wykupić pakiet “Wielka Piłka” oferowany za 54 złote miesięcznie. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+online

Real Madryt – Bayern, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.