Raphinha przymierzany do Liverpoolu

Noel Whelan w BBC Radio Leeds wyjawił, że w letnim okienku transferowym Liverpool będzie się starał o zakontraktowanie brazylijskiego skrzydłowego.

W poniedziałek 24-latek po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony w znaczącym stopniu wpływając na zwycięstwo Leeds 2:0 z Crystal Palace. Dzięki zdobytym trzem punktom Leeds awansowało do pierwszej części tabeli Premier League wyprzedzając Arsenal.

Gole zdobyte przez Jacka Harrisona oraz Patricka Bamforda sprawiły, że piłkarze Leeds wygrali dziesiąte spotkanie w Premier League. Dzięki temu coraz głośniej mówi się na temat potencjalnego występu Leeds w przyszłorocznych europejskich rozgrywkach klubowych. Były napastnik wspomnianej drużyny Whelan twierdzi, że wysłannicy The Reds stale obserwują poczynania Raphinhy:

– Mogą pukać do naszych drzwi, ale nie jesteśmy klubem chętnie sprzedającym. Nie jesteśmy drużyną z problemami finansowymi. Budujemy zespół, a on jest częścią tego procesu. Zamierzamy wprowadzić innych zawodników, którzy go uzupełnią. Jeżeli dojdzie do sprzedaży będzie to sprzeczne z tym, co próbujemy stworzyć. Zawodnicy są szczęśliwi i nie wydaje mi się, aby chcieli odejść z Leeds. Oczywiście Liverpool interesuje się reprezentantem Brazylii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *