Ramos wróci na stare śmieci? Ciekawa oferta dla Hiszpana

Zaskakujące informacje docierają do nas z Hiszpanii. Według radia “El Primer Palo” Sergio Ramos otrzymał propozycję kontraktu od swojego byłego klubu, Sevilli.

Ekipa ze stolicy Andaluzji rzekomo zaproponowała legendarnemu obrońcy pięcioletnią umowę. Na jej mocy miałby zarabiać siedem milionów euro rocznie. Ponadto, po wygaśnięciu kontraktu, 35-latek może liczyć na pozostanie w klubie w nieujawnionej jednak roli.

Ramos jest wychowankiem Sevilli. W dorosłej kadrze drużyny spędził dwa lata, później za kwotę 27 milionów euro trafił do Realu Madryt. Już 30 czerwca może stać się wolnym zawodnikiem, bowiem rozmowy na temat przedłużenia kontraktu wydają się nie mieć końca. Hiszpan chce podwyżki, ale prezydent Realu Florentino Perez nie ma zamiaru się na to zgodzić.

Intensywne rozmowy wciąż trwają i na razie ciężko stwierdzić co się wydarzy, ale zważywszy na to, jak niewiele czasu pozostało na podjęcie decyzji, w przeciągu najbliższych kilkunastu dni powinniśmy poznać przyszłość kapitana “Królewskich”.

Źródło: El Primer Palo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.